ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Із притулку для тварин у Бородянці почали звільняти працівників

Столична влада дала вказівку звільнити низку працівників КП "Притулок для тварин", що у Бородянці Київської області
Depo.
16 листопада 2015 13:05
ФОТО: depo.ua
Із притулку для тварин у Бородянці почали звільняти працівників
Із притулку для тварин у Бородянці почали звільняти працівників

Про це заявила начальник відділу прилаштування тварин Оксана Цомко, повідомляє Depo.Київ з посиланням на "Українську правду. Київ".

"У п’яницю (13 листопада – ред.) людей просто поставили перед фактом, що вони уже не працюють. Вказівка була від Департаменту благоустрою – терміново скоротити з обмовкою "можете і не скорочувати, але грошей на зарплати немає". Скажу більше – грошей у притулку нема", - розповіла вона.

"Якщо так цинічно викидають людей на вулицю у період, коли найти нову роботу взагалі нереально, хтось сподівається, що пожаліють собак? Тепер я впевнена, що притулок закриють і більшість собак жде "невідомість"", - додала Цомко.

Працівник відзначила, що наразі звільнили вже 15 осіб.

"Скорочення масове. Обіцяли з притулку людей не звільняти. Розпорядження усне було на звільнення 21 людини. Але станом на сьогодні звільнили вже 15 людей. Звільнили 2 з 6 доглядачів собак, 1 з 2 фельдшерів, 1 з 2 лікарів і єдиного на все КП штатного фотографа, який займався піаром тварин, щоб їх прилаштувати у родини", - сказала Цомко.

Вона додала, що виконуючого обов’язки директора притулку Андрія Панченка також звільнили. Замість нього призначили нового виконуючого обов’язки – Бодню.

Цомко відзначила, що ситуація у притулку погана: грошей на харчі для тварин нема, котли, якими обігравали приміщення – прогоріли давно і не функціонують, обіцяних 500 тисяч на ремонт також немає.

Водночас вона категорично проти передачі притулку громадським організаціям.

"Цього робити категорично не можна. Тоді закриється програма "відлов-стерилізація-повернення", зупиниться відлов. Куди діватимуть тварин зі шкіл, складів, куди діватимуть собак потенційно небезпечних порід, від яких відмовляються господарі, – волонтери такими не займаються. Місто має займатися міськими тваинами", - додала Цомко.

Водночас, як повідомив директор Департаменту благоустрою Дмитро Білоцерковець, проблема виникла через неправильні дії керівництва КП "Притулок для тварин".

"Місяці 4 тому до нас звернувся керівник з проханням дати дозвіл на збільшення штату охоронців. Охоронців набирали для підрозділу КП "Притулок для тварин" - кладовища для тварин на вулиці Пухівській. Цей цвинтар будували ще за минулої влади. Але роботи виконані приблизно на 50%. Він стоїть досі пусткою. Департамент дав дозвіл збільшити штат з 49 осіб до 56 – на 7 ставок сторожів", - сказав Білоцерковець.

Однак, за його словами, керівництво притулку найняло не 7, а 15 охоронців – мовляв, виходячи з того, що розмір території кладовища потребує саме такої їх кількості.
"Коли ми це побачили, то стали вимагати від них скоротити отих 8 ставок охоронців, яких Департамент не погоджував. Але вони цього не роблять, чим з’їдають фонд оплати праці", - сказав чиновник.

"Ми написали лист з вимогою провести скорочення, але керівництво притулку замість того, щоб звільняти зайвих охоронців, стало звільняти працівників самого притулку у Бородянці. У результаті ми вирішили звільнити виконуючого обов’язки Панченка. Замість нього зараз призначений Бодня", - сказав Білоцерковець.

Він висловив сподівання, що новий в.о. керівника вирішить проблему зі звільненнями.

Нагадаємо, столична влада ініціює передачу комунального притулку для тварин у Бородянці Київської області громадським зоозахисним організаціям.

Більше новин про життя Києва читайте на Depo.Київ.