ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Кличка вимагають з торгашів кавою по 400 тисяч гривень

З аукціону в Києві можна придбати торгову точку для розміщення на ній автокав'ярні
Depo.
8 грудня 2015 13:56
ФОТО: depo.ua
У Кличка вимагають з торгашів кавою по 400 тисяч гривень
У Кличка вимагають з торгашів кавою по 400 тисяч гривень

Про це заявив директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Максим Кузьменко, повідомляє Depo.Київ з посиланням на ГородКиев.

Так, мінімальна ціна за точку - 4000 гривень, максимальна - 361 000 грн на рік.

"У кожного місця є своя привабливість і особливість. Тому ціни різні. Але мінімальна - 4 тис. гривень, а максимальна - 361 тис. грн на рік. Це місце знаходиться біля Палацу "Україна". Підприємець, який виграв цей лот на аукціоні, попросив нас тільки про одне: щоб поруч з ним не було нелегальних кавомашин. Я вважаю, що той потік людей, який там є, дозволить заробити одночасно і місту, і цьому підприємцю", - сказав він.

Кузьменко зазначив, що з 145 місць вдалося реалізувати на аукціоні 107 точок. Решта - 38 торгових місць, не зацікавили жодного учасника аукціону.

"Місця, які залишилися, просто не знайшли комерційної привабливості", - сказав він.

Директор Департаменту також додав, що влада зараз розглядає можливість збільшення місць для легальної торгівлі, які будуть продані з аукціону.

"Нові місця будуть в третьому форматної зоні, яка займає 75% від загальної території Києва", - підкреслив він.

Нагадаємо, у жовтні стало відомо, що столична влада має намір визначити 350-400 місць для розташування об’єктів пересувної торгівлі. Їх продаватимуть на аукціонах.

А у Подільському, Шевченківському та Печерському районах приберуть пересувну торгівлю. Тут планують залишити 54 локації для розміщення МАФів на колесах, які були виділені в рамках аукціонних торгів.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ