Київ може придбати ще одну лабораторію для тестування на коронавірус
У місті постійно збільшується кількість тестувань на вірус
- Київ
-
14 вересня 2020 14:59

Про це під час брифінгу заявив мер столиці Віталій Кличко, передає Depo.Київ.
Зокрема, за його словами, столиця веде переговори про придбання обладнання та запуск у роботу ще однієї лабораторії для дослідження тестів на COVID-19.
"Оскільки Київ постійно збільшує кількість тестувань, нам потрібні лабораторні потужності для дослідження тестів. Щоб оперативніше отримувати їх результати і, відповідно, оперативніше надавати медичну допомогу хворим. Хочу повідомити, що місто веде переговори про придбання обладнання і запуск в роботу ще однієї лабораторії. Це дозволить дещо розвантажити роботу лабораторій у комунальних медзакладах та лабораторного центру", – зазначив мер.
Він повідомив, що показник тестування в Києві – найвищий в Україні. І становить 217 тестів на 100 тисяч мешканців.
Загалом із початку пандемії в комунальних медзакладах і лабораторному центрі досліджено понад 112600 зразків біоматеріалу методом ПЛР. Методом ІФА – на виявлення антитіл – зробили близько 21 тисячу тестів. Досліджують зразки також і у приватних та державних клініках.
"У столиці активно працюють і мобільні бригади медиків, які забирають біоматеріал для аналізу на коронавірус у пацієнтів удома. За минулий тиждень бригади відібрали 6225 зразків. А всього з початку своєї роботи – понад 67 тисяч", – додав Віталій Кличко.
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 21:21Російський агент, що вчиняв диверсії на Укрзалізниці і готував теракт у ТЦК, сяде на 15 років
- 20:19Наймолодшому серед трьох десятків постраждалих від нічної атаки на столицю лише 2 роки
- 16:25Кількість постраждалих у Києві внаслідок атаки РФ зросла
- 10:45Росіяни всю ніч та ранок 22 жовтня атакували Київ дронами та ракетами. Є загиблі та поранені ФОТО
- 10:01"УЗ": Нічний обстріл спричинив затримки та зміни маршруту потягів
- 09:18Росіяни вдарили по Київщині: Загинула молода жінка та двоє дітей ФОТО
- 20:45У Києві затримали жінку, яка назвалася ворожкою і вкрала прикраси на "кругленьку" суму
- 19:12Віталій Кличко обговорив з послами Латвії та Чехії відновлення Києва після обстрілів ФОТО
- 17:01"Кривбас" вийшов у лідери чемпіонату України з футболу ВІДЕО ЯСКРАВИХ МОМЕНТІВ ТУРУ ФОТО Відео
- 16:32На Київщині 15-річний водій автівки спричинив ДТП: є загиблий, ще шестеро отримали травми ФОТО
- 14:19 Рада проголосувала за призначення Тетяни Бережної міністеркою культури
- 13:04Нові правила землевідведення, ініційовані УДАРом, руйнують земельні схеми та захищають бюджет громади Києва
- 11:25В Києві затримали колишнього правоохоронця, який обіцяв за гроші допомогти чоловіку служити в тилу
- 19:52Загибель криптоблогера в Києві: поліція підтвердила причину смерті
- 12:29У Києві зранку вибухнув автомобіль: Поліція виявила вибухівку під водійським сидінням ФОТО
- 10:31Двоє поліцейських отримали підозри за побиття чоловіка біля Голосіївського ТЦК
- 16:33На Київщині випав перший сніг
- 15:20 Уряд створив Координаційний штаб захисту енергетики: що за структура і для чого
- 15:49В рамках проєкту Human Titans 60 військових отримали сучасні протези в Німеччині, а тепер це можна зробити в Києві, — Кличко