ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Киіврада обрала присяжних, які "судитимуть" двох екс-беркутівців

Київрада затвердила список присяжних Святошинського райсуду, який розглядає справу за обвинуваченням колишніх бійців спецпідрозділу МВС "Беркут" Павла Аброськіна та Сергія Зінченка у масовому розстрілі активістів Майдану в лютому 2014 року
Depo.
16 квітня 2015 18:04
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на УНІАН.

Рішення підтримали 79 депутатів із 101, зареєстрованого в сесійній залі.

В пояснювальній записці зазначається, що Київраді надано повноваження раз на два роки затверджувати списки присяжних районних судів міста.

Список присяжних суддів Святошинського району був востаннє затверджений у листопаді 2012 року і на даний час їх повноваження припинені. Начальник теруправління Державної судової інстанції України в Києві 17 березня 2015 р. передав у Київраду подання щодо затвердження нового списку присяжних у кількості 15 осіб.

Виходячи з документів, що надійшли від 13 осіб, які виявили бажання стати присяжними в Святошинському райсуді, було підготовлено проект рішення про затвердження списку присяжних суду в кількості 13 осіб.

Нагадаємо, 2 квітня Святошинський райсуд переніс на 28 квітня розгляд кримінального провадження проти Аброськіна та Зінченка у зв'язку з неможливістю сформувати склад суду присяжних.

Зокрема, як пояснив тоді головуючий у справі суддя Сергій Дячук, не можна почати розгляд справи, оскільки вона має розглядатися судом присяжних, а їх список ще не затверджений Київською міською радою.

Суддя висловив сподівання, що Київрада ближчим часом затвердить цей список.