Київрада прийняла Оболонську набережну в комунальну власність
До комунальної власності Києва прийняли елементи благоустрою та гідротехнічні споруди Оболонської набережної
- Київ
-
18 листопада 2021 18:28
Таке рішення ухвалила Київська міська рада під час сесії, передає Depo.Київ.
"Елементи благоустрою та гідротехнічні споруди Оболонської набережної прийняли до комунальної власності та облікували на балансі комунального підприємства по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду м. Києва "Плесо", – йдеться у повідомленні.
Таке рішення було прийнято сьогодні, 18 листопада, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримали 86 депутатів.
За словами депутата Київської міської ради, члена постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Богдана Чорнія, необхідно вжити ряд заходів щодо ефективного використання та збереженням елементів благоустрою та гідротехнічних споруд Оболонської набережної.
"Елементи благоустрою та гідротехнічні споруди потрібно облікувати на балансі обслуговуючого комунального підприємства задля утримання та обслуговування. Важливо всі об’єкти привести до належного стану та провести загальні ремонтні роботи. Необхідно вздовж Облонської набережної створити сучасний простір для відпочинку мешканців. А також унеможливити незаконну забудову земель територіальної громади Києва", – зазначив Чорній.
Депутат додав, що до комунальної власності планують передати на облік елементи благоустрою та гідротехнічних споруд, а саме:
- водопідпірні гідротехнічні споруди;
- гідротехнічні споруди – бетонні труби;
- тротуарні доріжки;
- 92 паркові лави;
- 87 світильників на металевих опорах з анкерними вузлами;
- цегляну споруду по вулиці Прирічній;
- огорожу цегляної споруди у вигляді бетонного забору;
- огорожу з червоної цегли з елементами металічної вставки.
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 08:55Армія рф другу ніч поспіль атакує Київ: що відомо
- 11:31В Києві затримали агента ФСБ з Вінниці, що планував підпалити будівлю Інституту національної пам’яті ФОТО
- 20:40Уряд вирішив імпортувати газ і виділив гроші
- 20:20Житель Київщини організував замах на вбивство двох одеситів
- 16:22ШІ – це не чарівна пігулка, він не зможе замінити кваліфіковані кадри, – керівник R&D-центру Metinvest Digital про вплив технологій на промисловість
- 14:01Київрада виділяє додаткові кошти для захисту інфраструктури та вимагає від ВР повернути відібрані у міста 8 млрд грн, - Кличко
- 11:51У Києві під час нічної атаки дрони влучили у квартири, але не розірвалися ФОТО
- 08:21Ворог вночі вкотре атакував столицю України. Поранені 7 людей ФОТО
- 23:35Україна отримає 46 млн євро на розвиток міст: хто отримає і куди спрямують
- 21:42 Перша справа в історії України про харасмент: Ексдиректор "Молодого театру" ґвалтував студенток Відео
- 21:21Російський агент, що вчиняв диверсії на Укрзалізниці і готував теракт у ТЦК, сяде на 15 років
- 20:19Наймолодшому серед трьох десятків постраждалих від нічної атаки на столицю лише 2 роки
- 16:25Кількість постраждалих у Києві внаслідок атаки РФ зросла
- 10:45Росіяни всю ніч та ранок 22 жовтня атакували Київ дронами та ракетами. Є загиблі та поранені ФОТО
- 10:01"УЗ": Нічний обстріл спричинив затримки та зміни маршруту потягів
- 09:18Росіяни вдарили по Київщині: Загинула молода жінка та двоє дітей ФОТО
- 20:45У Києві затримали жінку, яка назвалася ворожкою і вкрала прикраси на "кругленьку" суму
- 19:12Віталій Кличко обговорив з послами Латвії та Чехії відновлення Києва після обстрілів ФОТО
- 17:01"Кривбас" вийшов у лідери чемпіонату України з футболу ВІДЕО ЯСКРАВИХ МОМЕНТІВ ТУРУ ФОТО Відео
Сектор

