ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кіноманів запрошують на стадіон "Старт", де пройде показ чеського фільму

10 червня в рамках проекту "Кіно на Старті" на стадіоні "Старт" відбудеться показ фільму "Яма" чеського режисера-документаліста Їржі Стейскала
Depo.
9 червня 2015 18:00
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на "Cultprostir.ua".

Фільм, що люб'язно надається автором, має низку нагород, а також отримав приз глядацьких симпатій на цьогорічному фестивалі Docudays у Києві.

Стрічка, випущена у 2014 році, оповідає життєву історію про оборону власного простору на Позняках.

Один з організаторів суспільної ініціативи "стадіон Старт" розповів виданню наступне: "Відвага та оптимізм головних героїв фільму сповнює натхненням усіх, хто переглядає стрічку. Тих, кому з власного досвіду зрозуміло, що дикі інтереси зажерливих забудовників не мають меж. Тих, хто об'єднується разом, аби протистояти цинічній політиці інвесторів та самим визначати свій життєвий простір. Забудовникам "нових Позняків" протистоїть Наталія Юрченко зі своєю сім'єю - мешканцями маленького історичного села Позняки, яке в другій половині ХХ ст. опинилося в межах Києва. Їхній приватний простір з городом, садом, домашніми тваринами, знаходиться в пастці поміж висотних будинків. Кози бродять поміж багатоповерхівок, бруднувате подвір'я зі свинями, город з рослинами на продаж говорять до нас, що навіть такий матеріально бідний простір може бути набагато гуманнішим і прийнятнішим для життя, ніж тісні бетонні соти навколо".

Нагадаємо, проект "Кіно на Старті" був запущений у кінці травня. Літній кінотеатр працює щосереди і щосуботи. По суботах відбуваються денні покази світових шедеврів кіно та анімації для дітей і не тільки, а по середах ввечері демонструються фільми для дорослих. Стрічки, відібрані для показів, як художні, так і документальні, мають соціальну тематику. Після кожного фільму відбувається його обговорення.

Вхід на всі сеанси - вільний.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.