ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кінотеатр "Жовтень" планують ввести в експлуатацію 25 жовтня

КП "Житлоінвестбуд-УКБ" має намір вести в експлуатацію кінотеатр "Жовтень", що постраждав від пожежі восени 2014 року, 25 жовтня
Depo.
19 травня 2015 12:41
ФОТО: depo.ua

Про це заявив директор підприємства В'ячеслав Непоп, повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на прес-службу компанії.

"Запланована тривалість реконструкції "Жовтня" - 6,5 місяців, однак ми орієнтуємося на ту дату, яка вже була оприлюднена для громадськості раніше і робимо усе можливе, щоб кінотеатр запрацював із 25 жовтня 2015 року", - сказав Непоп.

Він наголосив, що наразі кінотеатрі "Жовтень" триває реконструкція.

Зокрема, заплановано підсилити фундамент та несучі конструкції будівлі, привести планувальні рішення до вимог діючих норм, повністю замінити внутрішні і зовнішні інженерні системи та утеплити будівлю.

"Кінотеатр повністю збереже зовнішній вигляд. Геометричні розміри будівлі та зовнішній вигляд фасадів не змінюється", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що загальна кошторисна вартість будівництва складає 53 мільйони гривень, із них будівельні роботи - на 31 мільйон гривень.

Нагадаємо, 14 травня мер Києва Віталій Кличко затвердив проект реконструкції кінотеатру.

Згідно з ним, комплекс матиме 2 поверхи, як і до пожежі. Загальна площа будинку становитиме 2887,40 м2, корисна площа кінотеатру - 2547,60 м2. Наголошується, що у кінотеатрі збережеться 2 кінозали, 4 відеозали, кафе на 35 місць, конференц-зала (54 м2), приміщення загального користування. Кінотеатр розрахований на 761 місце.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.