ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кириленко запевняє, що Музею тоталітаризму у Пирогово не буде

Нiякого Музею тоталітаризму у Пирогово не буде
Depo.
19 травня 2015 18:00
ФОТО: depo.ua

Про це у "Твіттер" повідомив віце-прем'єр - міністр культури В'ячеслав Кириленко, передає Київ.depo.ua.

"Нiякого музею тоталітаризму у Пирогово не буде - пару бюстів до Соцсела можна привезти і все. А де буде Музей - визначить громадськість", - написав він.

Водночас, як повідомляє прес-служба Мінкультури, директор Музею у Пирового Юрій Бойко заявив, що Національний музей народного побуту і архітектури може розмістити частину з демонтованих пам'ятників радянським провідникам на свої території, доповнивши експозицію "Радянське село".

При цьому йдеться тільки про ті монументи, які мають художню цінність.

"Деякі пам'ятники, які будуть демонтовані за законом "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки", можуть доповнити експозицію традиційного будівництва 60-70 років ХХ століття - так зване "Радянське село", - пояснив Бойко.

В цілому, за словами директора, "радянська" частина музею не є надто популярна серед відвідувачів, і зараз її осмислення змінюється.

Нагадаємо, у Національному музей побуту і архітектури Пирогово можуть надати територію для створення музею тоталітаризму.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.