ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Киян безкоштовно перевірять на ракові захворювання

Діагностику будуть проводити найближчі два місяці
Depo.
28 травня 2015 12:12
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на прес-службу КМДА.

Зокрема, На початку червня в столиці стартує проект з ранньої діагностики онкологічних захворювань "Крок до життя. Перевір себе".

У рамках цієї акції всі охочі матимуть змогу пройти скринінгове обстеження на наявність онкопатологій, проконсультуватися з лікарями щодо профілактики раку, здорового способу життя та отримати максимум інформації про небезпеку онкологічних хвороб.

Упродовж червня-липня низка діагностичних та просвітницьких заходів відбудеться у лікувальних закладах та, у виїзному форматі, на багатьох підприємствах столиці.

Так, організаторами планується провести більше 20 заходів у районних амбулаторно-діагностичних закладах та на підприємствах міста Києва, на клінічних базах членів Асоціації приватної медицини України.

Тисячі людей матимуть змогу пройти безкоштовне обстеження. Зокрема: профілактичні огляди онкологів, УЗД діагностику щитоподібної та молочної залоз, онко-тест на рак простати, мамографію та інші обстеження.

Щоденно в Україні 470 людей дізнаються, що хворі на рак, а 250 - помирають від цієї хвороби. Водночас у 40% випадків розвиток онкологічного захворювання можна попередити.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.