ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Киян закликають стерегтися бурульок

Столичні рятувальники закликали мешканців бути уважними та обережними, щоб уникнути травмування бурульками
Depo.
12 січня 2016 10:16
ФОТО: depo.ua
Киян закликають стерегтися бурульок
Киян закликають стерегтися бурульок

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу ДСНС України у м. Києві. 

У ДСНС нагадують, що внаслідок температурних перепадів на дахах будинків, виступаючих частинах будівель і на великих деревах масово утворюються крижані бурульки.

"Падаючи, вони можуть травмувати перехожих. Падіння снігу або льоду з даху може привести не тільки до сильного удару або струсу мозку, але і до летальних наслідків", - наголошують рятувальники.

Відзначається, що особливу небезпеку бурульки становлять в місцях масового скупчення людей та на вузьких вуличках, де тротуари безпосередньо прилягають до будинків.

Також мешканцям радять бути уважними під час прогулянок у парку, особливо з дітьми.

"На деревах утворюється значний сніговий покрив, подекуди з них може впасти велика брила снігу разом з бурульками. Тому, проходячи біля високих дерев, спершу необхідно переконатися, що немає загрози падіння снігу", - наголошують рятувальники.

Щоб не стати жертвою крижаних бурульок, радять не заходити за межі встановлених огорож, а в місцях їх відсутності — самому звертати увагу на наявність небезпечних утворень з криги і снігу на дахах будинків.

"По можливості слід триматись на відстані 3-5 метрів від будинків та інших споруд, вибираючи найбільш безпечний маршрут руху вулицями міста", - підсумували у ДСНС.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ