ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Киянам нагадають про жахи аварії на ЧАЕС

До 29-ї річниці Чорнобильської катастрофи розпорядженням КМДА затверджено план заходів, які покликані увічнити в пам'яті народу трагічні події, пов'язані з аварією на Чорнобильській АЕС
Depo.
10 квітня 2015 11:50
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу КМДА.

Крім того, для поліпшення соціального та медичного захисту киян, які постраждали в той час, створено організаційний комітет з підготовки та проведення заходів, який очолив заступник голови КМДА Михайло Радуцький.

Так, буде надана одноразова адресна соціальна матеріальна допомога постраждалим дітям, яким встановлено інвалідність, пов'язану з Чорнобильською катастрофою, дітям-сиротам та інвалідам Чорнобильської катастрофи 1 категорії, постраждалим 2 категорії, вдовам (вдівцям) померлих учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Передбачається, що 26 квітня керівники держави покладуть квіти до Меморіального кургану Героїв Чорнобиля на території церкви Св. Архангела Михаїла та пам'ятного знаку "Воїнам Чорнобиля", а також візьмуть участь у поминальній молебні.

Релігійні організації проведуть панахиди за жертвами Чорнобильської катастрофи.

А 9 травня, в День пам'яті відбудеться відвідування могил померлих громадян в Чорнобилі та Прип'яті.

У квітні-травні пройдуть тематичні виховні години, семінари, засідання за "круглим столом", конференції, лекції, бесіди, книжкові виставки, перегляд кінофільмів та цикл літературно-мистецьких заходів за участю учнів загальноосвітніх навчальних закладів та учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.

Крім того, школярі відвідуватимуть Національний музей "Чорнобиль".

Мітки: #