ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Киянам наказали зібрати "екстрену валізу"

Рятувальна служба у Києві працює у посиленому режимі
Depo.
25 червня 2015 18:30
ФОТО: depo.ua
Киянам наказали зібрати "екстрену валізу"
Киянам наказали зібрати "екстрену валізу"

Про це заявив командир Київської аварійно-рятувальної служби КМДА Роман Ткачук, повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на "Новий регіон".

За його словами, в столиці вже встановлено 162 гучномовця, за допомогою яких будуть сповіщати населення у разі надзвичайної ситуації.

"З початку року у нас введено посилений режим безпеки і реагування на можливі надзвичайні ситуації. Інформація буде передаватися через гучномовці, радіо і телебачення. Тобто, почувши сирену, люди повинні ввімкнути радіо і ТБ, а також слухати 162 гучномовця, які встановлені по всій території міста", - розповів він.

За його словами, ДСНС підготувала листи -"болванки", які будуть розсилатися громадянам у разі НС. У листах міститься інформація, як поводитися в тому чи іншому випадку.

"Враховуючи, що у нас продовжується АТО, кожен повинен мати "екстрену валізу", що містить документи, предмети першої необхідності, провіант на три дні, ліки. Також має бути заздалегідь досягнута домовленість з рідними про загальне місце зустрічі, у разі, якщо надзвичайна ситуація застала деяких вдома, а інших членів родини - на роботі або за межами будинку", - порадив Ткачук.

Нагадаємо, у столиці діє карта бомбосховищ, де кияни можуть знайти найближче місце укриття в разі оголошення надзвичайної ситуації.

Подивитися, де на карті знаходиться найближча споруда цивільного захисту до вашого місця проживання, можна на сайті КМДА. Крім цього, кожен має змогу завантажити мобільні додатки з картою укриттів.

Більше новин про життя столиці читайте на Київ.depo.ua.