Киянам, в чиїх квартирах немає лічильників, накинуть додаткові платежі

Мешканцям Києва, в чиїх квартирах не встановлені прилади для обліку споживання води, доводиться додатково оплачувати ще й послуги за власників та орендарів нежитлових приміщень тих самих будинків

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на ГородКиев.

Так, якщо орендар нежитлового приміщення в багатоповерховому будинку незаконно або самовільно використовує воду без договору, то спожитий ним об'єм, відповідно до показників загальнобудинкового приладу обліку, автоматично розподіляється і на тих мешканців, у яких не встановлені квартирні лічильники обліку водопостачання.

За даними столичного міськводоканалу, на сьогоднішній день в Києві налічується до 10 тис. орендарів нежитлових приміщень у багатоповерхових будинках. На 1 грудня поточного року документи на укладення відповідних договорів подали майже 4 тис. орендарів і власників нежитлових приміщень. А ті, хто не бажає укласти договір, постійно уникаючи діалогу з "Київводоканалом", фактично перекладають спожиті обсяги води на інших мешканців будинку.

Йдучи назустріч таким недобросовісним орендарям, "Київводоканал" пропонує до кінця поточного року за спрощеною схемою оформити договірні відносини.

"Якщо договір про надання послуг не буде укладений до 31 грудня 2015 року, і не сплачений борг (якщо є) за попередній період, до таких осіб (орендарям) може бути застосована методика розрахунку спожитих послуг відповідно до пунктами 3.3 та 3.4 Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України (наказ МінЖКГ від 27.06.2008 р N190) або відключення від послуг", - зазначили у "Київводоканал".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook