ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кияни шикуються у довжелезні черги за дешевим хлібом

З початком грудня в Києві відбулося чергове подорожчання хліба і містяни простоюють у чергах, щоб купити соціальний хліб
Depo.
4 грудня 2015 12:09
ФОТО: depo.ua
Кияни шикуються у довжелезні черги за дешевим хлібом
Кияни шикуються у довжелезні черги за дешевим хлібом

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на Сегодня.

За словами самих киян, соцхліб у цих кіосках дійсно відпускають за заниженою ціною. Ось тільки купити його часто не виходить.

"Черги, як у мавзолей! Розмітають все буквально за півгодини після завезення – а до завезення люди годину мерзнуть у черзі", – каже киянин Євген Рудик.

Так, наприклад, у спеціалізованому кіоску "Київхліба" по вул. Борщагівській покупців у черзі – близько 7 осіб, в основному пенсіонери. Кожен, підходячи до черги, насамперед перепитує у продавця: "Чи не подорожчав соцхліб?". Купити тут буханець дешевого хліба не вдається, бо занадто пізно, близько 12:00, і полиці з соціальною випічкою вже спорожніли. Завезення ж у кіоски відбуваються тричі на день: о 8-й ранку, о 14-й дня, і о 16-й вечора. Щоправда, люди скаржаться: ранковий хліб у кіоски приїжджає не о 8-й, а ближче до 10-ї, тому доводиться довго мерзнути.

Ось що розповідають кияни, що стоять у черзі за хлібом іноді і цілу годину: "Ось так – щодня. Головне – прийти до завезення, інакше потім вже хліб не купиш, і потрібно знову кілька годин чекати. Я ось, наприклад, по дві, а то й по три буханки відразу купую – щоб щодня не ходити".

Пенсіонери запевняють, що готові мерзнути годинами, щоб купити пару буханок за низькою ціною: "У супермаркеті батон коштує близько 6 гривень, а тут – трохи більше 4-х грн.".

У "Київхлібі" знають, що соцхліб користується величезним попитом. "Тому і завезення в ці кіоски тричі на день", – говорить прес-секретар "Київхліба" Наталія Лук'янова.

За її словами, КП планує встановити ще понад 70 кіосків (зараз є близько 130).

Нагадаємо, у Києві 1 грудня підняли ціни на основні сорти хлібу публічного акціонерного товариства "Київхліб". Ціни зросли на український столичний подовий (з 6,90 грн до 7,92 грн), пшеничний традиційний (з 5,64 грн до 6,24 грн) і батон нарізний київський (з 5,34 грн до 5,64 грн). При цьому, як поспішили запевнити в "Київхлібі", вартість соціальних сортів хліба український домашній (5,25 грн), пшеничний київський (4,05 грн) і батон звичайний (4,15 грн) підвищуватися не буде. Купити їх за такою ціною можна в спеціалізованих кіосках "Київхліба", які почали встановлювати з початку цього року у всіх районах Києва.

Також в інтернеті опублікували фотографію, на якій видно, як у Києві пропонують пенсіонерам безкоштовний хліб.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ

Більше про життя столиці та області читайте на