Кияни здали на утилізацію всього дві тисячі новорічних ялинок

З початку січня кияни здали на утилізацію в пункти прийому майже дві тисячі новорічних ялинок, що в п'ять разів менше минулого року

Про це в коментарі 44.ua розповів заступник голови комунального об'єднання "Київзеленбуд" Дмитро Заруба, інформує Depo.Київ

"З початку відкриття пунктів - з 2 січня 2019 і по 22 січня надійшло від киян на утилізацію близько 2 тис. новорічних дерев. У минулому, 2018 році, в пунктах від населення було прийнято близько 10 тис. ялинок. У 2017-му - 5 тис. ялинок. А у цьому році громадяни почали віддавати перевагу штучним ялинкам, тому кількість хвойних дерев, яка очікується до завершення робіт пунктів, може бути менше, ніж в попередні роки ", - сказав він.

При цьому він зазначив, що найбільш активно здають новорічні дерева жителі Печерського, Оболонського та Дарницького районів.

Додамо, що всі 15 пунктів прийому ялинок працюватимуть до 31 січня, однак, як розповів заступник голови "Київзеленбуду", їх функціонування можуть продовжити в разі активної здачі новорічних дерев.

Нагадаємо, що для прийому ялинок працює більше десятка пунктів. Але багато містян нe заморочуються з тим, щоб відвозити ялинки у спeціальні місця.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook