ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кияни зможуть моніторити забудови через Інтернет

Ознайомитися із об’єктами, яким були видані містобудівні умови та обмеження, може кожний бажаючий на порталі містобудівного кадастру Києва.
Depo.
29 квітня 2015 11:05
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Павло Рябікін, передає depo.ua.

"Інформація на порталі постійно актуалізується. Ми плануємо, що через портал буде здійснюватися моніторинг забудови, і кияни зможуть побачити інформацію про незаконні будівельні майданчики. А у разі виявлення будівельних майданчиків, які викликають сумніви щодо законності проведених там робіт, інформація оперативно відображатиметься на порталі, а самі об'єкти перевірятимуть відповідні органи", - поінформував Рябікін.

Він додав, що завдяки можливостям порталу містобудівного кадастру вже вдалося перейти до публічності у процесі розміщення кіосків. Відомості про кіоски та їхніх власників відкриті - інформація доступна для кожного громадянина, у тому числі для інспектора з благоустрою.

"Містобудівна діяльність потребує залучення інструментів, які роблять відносини між владою, громадянами та бізнесом відкритими та заснованими на довірі. Портал містобудівного кадастру Києва є одним із таких інструментів, адже тут кияни можуть швидко отримати інформацію про міські території, існуючі будівлі та будівництво, наявність незаконно встановлених тимчасових споруд, зелені зони тощо", - підсумував Рябікін та наголосив, що сайт поповнюватиметься новими корисними розділами.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.