Києву через суд повернули спорткомплекс "Авангард"

Столична прокуратура через суд скасувала договір оренди приміщень "Спортивного комплексу "Авангард", укладений в обхід держави

  • Київ
  • 8 листопада 2018 13:35

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу відомства.

"З'ясовано, що між Підприємством "Дитячо-юнацький учбово-спортивний центр профспілок м. Києва "Авангард" та приватним підприємцем був укладений договір оренди нежитлових приміщень загальною площею понад 1 тис. кв. м. Вжитими прокуратурою м. Києва заходами у судовому порядку визнано недійсним договір оренди приміщень ДП "Спортивний комплекс "Авангард", що знаходиться на вул. Мельникова у Шевченківському районі міста Києва", - йдеться в повідомленні.

Також встановлено, що Об'єднання профспілок незаконно розпорядилось цим майном, оскільки його власником є держава, та уклало договір оренди вказаного майна з порушенням вимог чинного законодавства.

З метою захисту інтересів держави прокуратура міста Києва звернулася до суду з позовом про визнання недійсним договору оренди вказаного нерухомого майна. Господарський суд міста Києва погодився з доводами прокурора та задовольнив позовні вимоги у повному обсязі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook