Київ потрапив у ТОП-10 найбільш сніжних міст Європи

Київ посів шосте місце в рейтингу найбільш снігових міст Європи і найяскравіших і видовищних для відвідування туристами

Про це повідомляє Der Standard з посиланням на рейтинг сайту з пошуку житла для відпочинку Holidu у співпраці з сайтом Worldweatheronline, інформує Depo.Київ.

"Українська столиця на березі Дніпра - це архітектурний дорогоцінний камінь, який дійсно сяє під білим покривом снігу. У середньому з 13 сніговими днями в місяць з грудня по березень це місто займає шосте місце", - йдеться у виданні.

Також у статті розповідається про те, що Київ недорогий для туристів і про найкрасивіших історичних місцях міста.

"Київ в снігу слід відкривати при тривалої зимової прогулянки. До найважливіших історичних пам'яток міста належить Києво-Печерський монастир, Печерська лавра ..., Софійський собор, який має 13 зелених і золотих куполів, що відбивають промені зимового сонця", - пише газета .

Пообідати рекомендується "українським хот-догом" - "київська перепічка", після чого можна прогулятися берегами Дніпра, який замерзає, і його можна обережно перетнути пішки. Також час у Києві радять присвятити огляду численних пам'яток столиці. Також любителям історії пропонується відвідати Національний музей Чорнобиля.

Додамо, що в переліку найбільш снігових міст Європи також виявилися Каунас (Литва), Осло (Норвегія), Турку (Фінляндія), Вільнюс (Литва), Таллінн (Естонія) та фінські Гельсінкі (перше місце з 17 сніговими днями в кожному зимовому місяці). Всього порівнювалися 372 європейських міста.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook