ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Київ перетвориться на "Місто Сонця"

З 3 по 18 липня на Співочому полі Печерського ландшафтного парку стартує ІІІ Національний флористичний фестиваль "МІСТО СОНЦЯ"
Depo.
4 червня 2015 16:13
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на прес-службу Київзеленбуду.

Зазначимо, що Фестиваль покликаний підвищити екокультуру, визначити нові тенденції в дизайні, а головне - поєднати нестандартні підходи у втіленні образності ландшафтного дизайну.

Особливістю ленд-арту є зв'язок художнього твору з природним середовищем.
Зазначимо також, що Фестиваль покликаний об'єднати декораторів, скульпторів, художників, флористів, які мають нове бачення у реалізації індустрії існуючого ландшафтного дизайну.

Нагадаємо, до 14 червня на Співочому полі триває виставка квітів "Україна Європейська", на якій відвідувачі зможуть побачити символічне перевтілення національних особливостей країн, які створили Раду Європи у 1949 році: Бельгія, Данія, Ірландія, Італія, Люксембург, Нідерланди, Норвегія, Об'єднане королівство Великої Британії та Північної Ірландії, Франція та Швеція.

Вхід на територію Співочого поля на період проведення Фестивалів - 30 грн. Для дітей до 7 років, пенсіонерів, інвалідів, учасників війни та учасників ліквідації аварії на ЧАЕС - безкоштовний. Працюватиме - щодня з 9.00 до 21.00.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.