ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Київ суворий: Як мешканці будинків вимушені користуватися пандусами-руїнами

Комунальники можуть зробити пандус у під'їзді якщо тільки у будинку мешкає інвалід-візочник

Depo.
17 липня 2017 16:00
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Київ.

Зокрема, до редакції Depo.Київ звернувся мешканець одного з будинків по вулиці Сабурова, що на Троєщині.

Ще минулого року чоловік написав скаргу до "Контактного центру міста Києва 15-51". Справа в тому, що у під'їзді нашого читача пандус знаходиться у вкрай поганому стані. Але ще минулого року у керуючій компанії з обслуговування житлового фонду Деснянського району чоловікові відповіли, що облаштування пандусів для спуску і підйому візків за кошти квартирної плати відбувається лише у випадку, якщо у даному під'їзді мешкає хоча б один інвалід-візочник. Проте комунальники написали у відповіді, що в даному під'їзді таких інвалідів немає.

Після цього нашому читачеві пообіцяли виконати ремонт пандусу у 2017 році, мовляв, ці роботи закладуть у плани. Але досі пандус перебуває у поганому стані і просто розвалюється на очах.

Нагадаємо, кореспонденти Depo.Київ тепер будуть писати скарги до "Контактного центру міста Києва 15-15" щодо усіх проблем, на які не звертають уваги комунальники. Після того, як комунальні служби будуть виправляти ці недоліки, ми писатимемо про це в наших новинах. Таким чином будемо намагатися зробити суворий Київ більш придатним до комфортного життя.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ