ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Київ від снігу розчищають майже 5 тисяч комунальників

З метою запобігання налипання снігу та обледеніння доріг і тротуарів наразі у столиці працює 257 одиниць спеціальної техніки підприємств корпорації та 48 бригад із ручного прибирання
Depo.
5 січня 2016 12:40
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на КК "Київавтодор".

Крім того, для прибирання снігу задіяно 152 одиниці техніки та 4745 працівників житлово-експлуатаційних дільниць райдержадміністрацій.

Зазначимо, що з 3:00 5 січня у Києві працювали 244 одиниці спецтехніки, у тому числі 100 солерозкидувачів, 84 снігоочисні машини та 45 тракторів зі спеціальним обладнанням та інша техніка. До початку інтенсивного руху транспорту на дорогах столиці всі вулиці магістрального значення, мости та шляхопроводи, спуски та підйоми, а також вулиці, за якими проходять маршрути руху громадського транспорту, були оброблені посипальними матеріалами та реагентами.

Також вночі працювала 21 бригада з ручного прибирання, яка очищала від снігу та обробляла протиожеледними матеріалами підходи до станцій метрополітену, підземні та наземні пішохідні переходи, зупинки громадського транспорту та тротуари.

Крім того, для очищення від снігу тротуарів були задіяні нові спеціальні машини "Bucher".

Наразі дорожники та працівники ЖЕДів столиці продовжують роботи із зимового утримання вулично-дорожньої мережі столиці.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ