Київпастранс накупить трамваїв на мільярд, якого нема

Загалом в комунальнальному підприємстві хочуть купити 20 нових вагонів

  • Київ
  • 19 листопада 2018 16:10

Комунальне підприємство (КП) "Київпастранс" оголосило тендери на закупівлю трамваїв. Відповідні дані зазначені в системі ProZorro, передає Depo.Київ.

Відповідні тендери оголошено 16 листопада. в "Київпастрансі" хочуть купити десять повністю низькопідлогових 26-метрових вагонів на суму 568,632 млн грн і ще десяток 30-метрових вагонів на 503 млн грн. Всі вагони мають бути новими, випущеними не пізніше 2018 року.

Кінцевий термін подання заявок – 17 січня 2019 року, аукціони заплановано на 22 січня. Термін поставки техніки – до кінця 2019 року.

На закупівлю планується витратити гроші Європейського інвестиційного банку. Нагадаємо, в квітні КМДА погодила залучення комунальним підприємством "Київпастранс" кредиту у 50 млн євро від Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) на закупівлю трамваїв, тролейбусів і вагонів фунікулера. Відсоткова ставка за угодою не має перевищити 2,5% річних, термін залучення коштів – від п'яти до 22 років.

Нагадаємо, нові вагони фунікулера також мають з'явитися наступного року.

Також нагадаємо, що КМДА віддала структурам, афільованим з Максимом Микитасем, 206 млн грн на реконструкцію трамвайних колій у Києві.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook