Київрада вирішила одягнути бійців "Муніципальної варти"

Ті скаржаться, що охороняють правопорядок у місті, але з бюджету їм не дають грошей навіть на найнеобхідніше

Київрада вирішила одягнути бійців "Муніц…

Про це повідомляє кореспондент Depo.Київ.

Зокрема, на сьогоднішньому засіданні Київради грошей у депутатів для так званого громадського формування "Муніципальна варта" просив начальник управління з питань взаємодії з правоохоронними органами по забезпеченню правопорядку та муніципальної безпеки КМДА Олег Куявський.

Втім, депутати вимагали пояснити, чому це вони мають виділяти бюджетні гроші для громадської організації. Зрештою до Київради викликали начальника поліції Києва Андрія Крищенка, а також голову "Муніципальної варти" Ігоря Марі.

Головний поліцейський столиці заявив, що вони вже давно залучають до організації правопорядку столиці представників "Муніципальної варти". Мовляв, вони вже усьому навчені і допомагають підтримувати правопорядок під час масових акцій у Києві.

Сам голова "варти" заявив, що вони за власний кошт закуповують форму, щоб патрулювати вулиці. Деякі депутати заявили, що потрібно виділяти гроші на утримання усіх громадських організацій, які підтримують правопорядок у місті, а депутатам пропонують дати грошей лише "Муніципальній варті" і більше нікому. Були ще розмови, що минулого року Київрада вже створила комунальне підприємство "Муніципальна охорона", а взагалі у місті потрібно створювати муніципальну поліцію.

Під час обговорення цього питання керівник "Муніципальної варти" Ігор Марі просив депутатів виділити гроші хоча б на закупівлю форми та на пальне, щоб заправляти машини на яких пересуваються члени "варти". Втім, на яких саме автівках вони їздять, Марі не уточнив. Зрештою депутати вирішили внести зміни до спецпрограми з охорони правопорядку у столиці і виділили кошти для "Муніципальної варти".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook