ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Київрада вирішила одягнути бійців "Муніципальної варти"

Ті скаржаться, що охороняють правопорядок у місті, але з бюджету їм не дають грошей навіть на найнеобхідніше

Depo.
13 вересня 2018 16:05
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє кореспондент Depo.Київ.

Зокрема, на сьогоднішньому засіданні Київради грошей у депутатів для так званого громадського формування "Муніципальна варта" просив начальник управління з питань взаємодії з правоохоронними органами по забезпеченню правопорядку та муніципальної безпеки КМДА Олег Куявський.

Втім, депутати вимагали пояснити, чому це вони мають виділяти бюджетні гроші для громадської організації. Зрештою до Київради викликали начальника поліції Києва Андрія Крищенка, а також голову "Муніципальної варти" Ігоря Марі.

Головний поліцейський столиці заявив, що вони вже давно залучають до організації правопорядку столиці представників "Муніципальної варти". Мовляв, вони вже усьому навчені і допомагають підтримувати правопорядок під час масових акцій у Києві.

Сам голова "варти" заявив, що вони за власний кошт закуповують форму, щоб патрулювати вулиці. Деякі депутати заявили, що потрібно виділяти гроші на утримання усіх громадських організацій, які підтримують правопорядок у місті, а депутатам пропонують дати грошей лише "Муніципальній варті" і більше нікому. Були ще розмови, що минулого року Київрада вже створила комунальне підприємство "Муніципальна охорона", а взагалі у місті потрібно створювати муніципальну поліцію.

Під час обговорення цього питання керівник "Муніципальної варти" Ігор Марі просив депутатів виділити гроші хоча б на закупівлю форми та на пальне, щоб заправляти машини на яких пересуваються члени "варти". Втім, на яких саме автівках вони їздять, Марі не уточнив. Зрештою депутати вирішили внести зміни до спецпрограми з охорони правопорядку у столиці і виділили кошти для "Муніципальної варти".

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook