ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Київрада визначила долю "Зеленого театру"

Депутати Київради підтримали рішення "Про затвердження переліку об'єктів комунальної власності територіальної громади м. Києва, право оренди яких виборюється на конкурсних засадах"
Depo.
14 травня 2015 17:14
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на інформаційний портал Київської міської влади.

Зазначається, що мова йде про комплекс споруд та будівель "Зелений театр" загальною площею 2205,8 кв. м на Парковій Дорозі, 2.

"Зелений театр" планується передати в оренду на 10 років.

Цільове використання будівель - організація концертів та іншої видовищно-розважальної діяльності. Розмір щорічної орендної плати складатиме 308,375 тис. грн.

Переможець конкурсу буде зобов'язаний зберегти цільове призначення об'єкта та покращення його технічних можливостей і забезпечити необхідні умови його експлуатації з врахуванням збереження підпірної стінки "Зеленого театру", що є об'єктом іторичної пам'ятки; забезпечити можливість зручного доступу відвідувачів до об'єкту: упорядкування та благоустрій паркінгів, безпечних пішохідних переходів, проведення ремонтно-відновлювальних робіт з метою приведення театру в належний стан.

На даний момент "Зелений театр" не надається нікому в оренду, проте ухвалення цього рішення дозволить провести конкурс та укласти договір оренди з переможцем конкурсу, що, в свою чергу, призведе до збільшення надходжень від оренди до бюджету міста Києва.

Більше новин про життя столиці читайте на Київ.depo.ua.