Київрада все ж "протягнула" рішення про знижки для забудовників за використання столичної землі

Чиновники мерії вважають, що таким чином влада стимулює забудовників платити гроші до бюджету, коли вони починають зведення висоток

Про це повідомляє кореспондент Depo.Київ.

Зокрема, з першої спроби депутати не подужали набрати потрібну кількість голосів для того, щоб запровадити знижки для столичних забудовників під час сплати пайової участі.

Втім, трохи згодом, під час продовження засідання, депутатам знову запропонували повернутися до даного питання. Мовляв, якщо забудовникам надати знижки під час сплати пайової участі, то вони будуть більше зводити будинків, а тому і більше платити грошей до бюджету.

Втім, серед деяких депутатів все ж були думки, щоб усіх забудовників столиці взагалі залишити без будь-яких преференцій, адже бюджет міста втрачає шалені гроші, коли забудовники сплачують неповні суми за пайову участь. А ці втрачені кошти могли б піти на розвиток інфраструктури столиці.

Але усе це було марним і більшість депутатів все ж підтримали пропозицію щодо запровадження знижок для забудовників столиці під час сплати за користування землею.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook