UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Київщина палає: Пожежники знову приборкують вогонь у полях (ФОТО)

Протягом доби рятувальники Києво-Святошинського району чотири рази залучалися до гасіння пожеж в екосистемах

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу ДСНС Київської області.

Так, 15 серпня о 13:59 до оперативно – диспетчерської служби Києво-Святошинського району надійшло повідомлення про пожежу трав'яного настилу в с. Нове по вул. Патона. На місце виклику направлено одне відділення 51-го Державного пожежно-рятувального поста м. Боярка. По прибуттю на місце виклику розвідкою було встановлено, що відбулося загорання трав'яного настилу на площі 1 га на відкритій місцевості. Пожежу було локалізовано о 16:10 та повністю ліквідовано о 17:20. Внаслідок загорання вогнем знищено трав'яний настил на площі 1 га. До гасіння пожежі залучалася 1 одиниця техніки та 3 працівника.

15 серпня о 14:08 до оперативно – диспетчерської служби Києво-Святошинського району надійшло повідомлення про пожежу трав'яного настилу в с. Мироцьке біля траси Київ-Ковель. На місце виклику направлено одне відділення 52-го Державного пожежно-рятувального поста смт Ворзель та одне відділення 35-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Буча. По прибуттю на місце виклику розвідкою було встановлено, що відбулося загорання трав'яного настилу на площі 2 га. на відкритій місцевості. Пожежу було локалізовано о 15:20 та повністю ліквідовано о 17:58. Внаслідок загорання вогнем знищено трав'яний настил на площі 2 га. До гасіння пожежі залучалася 2 одиниці техніки та 8 працівників.

15 серпня о 15:09 до оперативно – диспетчерської служби Києво-Святошинського району надійшло повідомлення про пожежу трав'яного настилу в м. Боярка на вул. Білогородській. На місце виклику направлено одне відділення одне відділення 33-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Боярка. По прибуттю на місце виклику розвідкою було встановлено, що відбулося загорання трав'яного настилу на площі 500 м2. на відкритій місцевості. Пожежу було локалізовано о 15:22 та повністю ліквідовано о 16:10. Внаслідок загорання вогнем знищено трав'яний настил на площі 500 м2. До гасіння пожежі залучалася 1 одиниця техніки та 3 працівники.

15 серпня о 16:10 до оперативно – диспетчерської служби Києво-Святошинського району надійшло повідомлення про пожежу трав'яного настилу в с. Жорнівка на вул. Польовій. На місце виклику направлено одне відділення одне відділення 33-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Боярка. По прибуттю на місце виклику розвідкою було встановлено, що відбулося загорання трав'яного настилу на площі 0,04 Га на відкритій місцевості. Пожежу було локалізовано о 17:03 та повністю ліквідовано о 17:13. Внаслідок загорання вогнем знищено трав'яний настил на площі 0,04 Га. До гасіння пожежі залучалася 1 одиниця техніки та 3 працівники.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook