Столичний радіозавод продали за дев'ять мільйонів хоча коштував він 57

Тепер прокуратура хоче повернути завод у власність держави

  • Київ
  • 23 листопада 2018 15:15

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу прокуратури міста Києва.

Зокрема, органами прокуратури міста Києва в судовому порядку відстоюється право держави на майно Державного підприємства "Виробниче об'єднання "Київський радіозавод", яке незаконно вибуло з її власності та продано з публічних торгів.

З'ясовано, що відчуження та реалізація державного майна (нежитлових будівель та приміщень ) відбулось в порушення вимог норм законодавства про банкрутство та за ціною у 9,4 млн. грн., при оціночній вартості майна у понад 57 млн. грн.

До прикладу, як установлено Київською місцевою прокуратурою №4, вартість лише одного об'єкту нерухомості, що належало вказаному підприємству, було реалізовано ліквідатором за ціною у 10 разів нижчою від його вартості. Загалом за заниженою вартістю були продані приміщення загальною площею 32 тис. кв.м.

Враховуючи сукупність порушень та діючи в інтересах держави органи прокуратури міста Києва звернулись до господарського суду столиці з 8 позовними заявами про визнання недійсними результатів публічних торгів, договорів купівлі-продажу та повернення нежитлових приміщень у державну власність.

Крім того, як вже повідомлялось, в межах кримінального провадження, розпочатого за фактами зловживань з боку арбітражного керуючого, призначеного ліквідатором ДП "Київський радіозавод", вказаній особі повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.5 ст.191 та ч.3 ст. 365-2 КК України.

Також за клопотанням прокуратури судом накладено арешт на нежитлові будівлі та приміщення, які були незаконно реалізовані ліквідатором.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook