Кличко і Ко вирішили все ж втулити на Поштовій площі ТРЦ поряд з майбутнім музеєм

Будівельники мають продовжити роботи, але в той самий час потрібно зберегти доступ археологів до Поштової площі

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на "112 канал".

Зокрема, на Поштовій площі в Києві побудують і музей, і торговий центр на місці, де під час будівництва знайшли фрагмент вулиці ХІ-ХІІ ст. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Будівельники мають продовжувати укріплення підземної частини, але зі збереженням доступу для археологів.

"На Поштовій площі буде продовження археологічних досліджень, які є. Міністерство культури має дати дозвіл на продовження археологічних робіт, а будівельники повинні далі продовжувати укріплення підземної частини Поштової площі, але зі збереженням доступу для археологів. Це інвестиційний проект, там буде торговий центр, але і обов'язково буде музей", - заявив Мондриївський.

Зазначимо, що раніше Київська міська рада планувала розірвати інвестиційний договір із забудовником.

Як відомо, у 2015 році під час будівельних робіт під Поштовою площею робітники натрапили на артефакти періоду Київської Русі. Ними одразу ж зацікавилися археологи, і було розпочато розкопки. Незабаром учені заявили, що знайшли понад тисячу старовинних предметів і залишки кварталу Київської Русі. Це зруби і частоколи, які датовано 11-12 ст., а також предмети побуту - бочки, посуд, прикраси, монети, князівські печатки тощо.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook