ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кличко "подражнить" столичних підприємців мільярдами

Київрада затвердила комплексну міську цільову програму сприяння розвитку підприємництва, промисловості та споживчого ринку на 2015-2018 роки
Depo.
17 квітня 2015 14:18
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу міської ради.

Як зазначено в документі, аналіз виконання відповідної програми на 2013-2014 роки свідчить, що її заходи виконані не в повній мірі через недостатність фінансового забезпечення, незацікавленість громадських об'єднань підприємців в участі в її реалізації, недостатню взаємодію бізнесу і влади.

Комплексна програма є основою для щорічних програм соціально-економічного розвитку столиці і враховує положення Стратегії сталого розвитку України - 2020, схваленої Указом Президента України від 12.01.2015 року. Всього витрат на виконання програми передбачається в розмірі 15,818 млрд гривень, у тому числі 10,743 млн грн - з міського бюджету.

Мета програми - створення сприятливих умов для ефективного функціонування підприємницького сектору, промисловості та споживчого ринку міста Києва. Вона спрямована на забезпечення ефективної взаємодії підприємств малого та середнього бізнесу з інноваційними структурами, торгово-промисловими палатами, освітніми організаціями, науково-дослідним установами для розширення ділових можливостей і просування на внутрішні та зовнішні ринки їхньої продукції. Це дозволить полегшити доступ українських компаній на європейський ринок і стане поштовхом до підвищення їх конкурентоспроможності.

Серед напрямків програми - проведення міських форумів по взаємодії бізнесу і влади і впровадження інформаційної он-лайн служби для підприємців з можливістю отримання списку всіх необхідних дозволів та ліцензій для відкриття різних видів бізнесу.

Також будуть реалізовані програми підвищення кваліфікації державних службовців з регулювання та підтримки розвитку підприємництва з метою впровадження новітніх методів адміністративного управління з використанням світового досвіду.