Кличко вважає, що власники кафе мають самостійно тестувати своїх співробітників на коронавірус
Йдеться також про власників торговельних мереж
- Київ
-
22 червня 2020 13:02
Про це під час брифінгу заявив мер Кличко, повідомляє Depo.Київ.
Зокрема, за словами мера Кличка, власники і керівники торгових мереж, закладів громадського харчування, сфери побутового обслуговування повинні організувати тестування своїх співробітників ІФА-тестами.
"Хочу повідомити, що штаб із надзвичайних ситуацій міста ухвалив сьогодні рішення про те, що власники і керівники торгових мереж, закладів громадського харчування, сфери побутового обслуговування повинні організувати тестування своїх співробітників ІФА-тестами. Це тести, що визначають наявність в організмі антитіл до вірусу. Такі тести потрібно робити раз на місяць. Оскільки йдеться про людей, які працюють у компаніях із великою кількістю відвідувачів. І де висока ймовірність інфікування коронавірусом", – наголосив Віталій Кличко.
Він також зазначив, що Київ збільшує кількість тестувань на COVID-19. Оскільки все більше людей звертаються до медиків із симптомами коронавірусу та запаленням легень.
"Тільки "Київський лабораторний центр МОЗ України" зробив майже 40 тисяч досліджень ПЛР-тестів. Такі дослідження роблять іще у 4 комунальних медзакладах Києва. А також – у приватних клініках і державних медичних установах. Зокрема, мобільні бригади медиків від початку роботи відібрали майже 24,5 тисячі зразків біоматеріалу для дослідження. Показник тестування у столиці – найвищий в Україні і становить 67 тестів на 100 тисяч мешканців міста", – підкреслив Віталій Кличко.
Нагадаємо, за останню добу у Києві зафіксовано 43 випадки захворювання на коронавірус.
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 13:58На Київщині внаслідок вибуху неподалік смітника загинула жінка
- 12:51Кличко на зустрічі з міністром оборони Естонії наголосив на необхідності збільшення Заходом підтримки ЗСУ
- 09:02"УЗ" запускає додатковий поїзд між Полтавщиною та Київщиною (ГРАФІК)
- 21:30Наслідки НП на залізниці на Київщині ліквідовані - сполучення відновлено
- 14:40Вибухи на коліях Київщини: За справу взялася поліція
- 08:18Під Києвом було чутно серію вибухів: Що сталося
- 23:55Віцепрем'єр пояснив, як Україна буде рухатись до ЄС з ветом Угорщини
- 18:50У Києві поліціянти затримали нетверезу водійку, яка скоїла наїзд на військовослужбовицю та втекла
- 13:10 У Києві відбувся вже п’ятий Саміт перших леді та джентльменів (ФОТО) ФОТО
- 22:25 У центрі Києва плануються штучні "протестні акції" проросійських сил, — джерела
- 12:20На Київщині затримали аферистку, яка під прикриттям благодійного фонду продавала авто, ввезені для потреб ЗСУ ФОТО
- 09:02"УЗ" запускає додаткові поїзди зі Львова до Одеси та Києва (ГРАФІК)
- 16:23Кличко: Продовжуються переслідування опозиційних депутатів, щоб заблокувати роботу Київради
- 16:02Закон про вилучення у Києва 8 млрд вступив у дію попри те, що він визнаний неконституційним, — керівник апарату КМДА
- 14:44Київрада виділила додатково 4 млрд грн на сили оборони, попри вилучення значних коштів з бюджету столиці, — Кличко
- 21:35Стратегію розвитку штучного інтелекту України обговорили у столиці (ФОТО) ФОТО
- 20:20Ворожий агент, що намагався підірвати наряд поліції у Києві, сяде на 9 років
- 18:29Експерт: Підрозділи СБУ одні з кращих по ураженню противника дронами, бо Малюк системно розвиває цей напрям
- 14:42 За генерала СБУ Вітюка внесли понад 9 млн грн застави