Кличко вже хоче, щоб Зеленський допоміг Києву

На думку мера столиці, президент має приділити багато уваги розвитку Києва
 

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу КМДА.

Зокрема, Кличко заявив, що за Зеленського віддали свої голоси багато киян.

Мер столиці вже привітав Володимира Зеленського із обранням на посаду президента країни.

"І від імені київської громади хотів би акцентувати на тих очікуваннях, реалізація яких стосується змін у життєдіяльності столиці та забезпеченні комфорту її мешканців. Перш за все, йдеться про посилення місцевого самоврядування. Києву давно потрібен закон про столицю, який дасть реальні можливості киянам впливати на управління і розвиток міста. І підтримка Президента у цьому питанні грає важливу роль", – наголосив мер столиці.

Віталій Кличко підкреслив, що фінанси теж є болючою проблемою для подальшого розвитку столиці – зокрема, для оновлення інфраструктури міста.

"Колись 100% ПДФО залишалося в бюджеті Києва, зважаючи на статус столиці, а також – на підвищене навантаження на інфраструктуру міста. Сьогодні ж із бюджету кожного міста України забирають 40% податку на доходи фізичних осіб у Держбюджет. А щодо столиці діє дискримінаційна норма – у нас відраховують 60 відсотків! А від цього залежить комфорт киян, оскільки ці кошти потрібні нам на ремонт доріг, мостів, на оновлення «втомленого» міського господарства. Тому столиця розраховує на необхідну підтримку глави держави", – сказав Віталій Кличко.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook