Кличко звільнив комунальника, який хотів придбати за бюджетні гроші дорогий позашляховик
Мер запевняє, що чиновник взагалі не узгоджував з вищим керівництвом міста, що збирається купити такий позашляховик
- Київ
-
19 листопада 2020 13:57

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на пресслужбу КМДА.
Зокрема, за словами Віталія Кличка, 17 листопада КП "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" оголосило відкриті торги на придбання автомобіля Toyota Land CRUISER.
"Рішення про закупівлю нового дороговартісного автомобіля керівництво підприємства ухвалило самостійно. У порушення наказу Департаменту транспортної інфраструктури, згідно якого всі закупівлі комунальних підприємств обов’язково узгоджуються з профільним департаментом та Департаментом внутрішнього фінансового контролю та аудиту КМДА", – підкреслив Віталій Кличко.
Він також зазначив, що керівник КП "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд" не повідомив про наміри оголосити відкриті торги на придбання дорогого позашляховика ні заступника голови КМДА, який відповідає за дорожньо-транспортну галузь, ні Департамент транспортної інфраструктури, ні Департамент внутрішнього фінансового контролю та аудиту КМДА.
"Торги сьогодні вже скасовані. А директора комунального підприємства повідомили про звільнення. Не можуть чиновники поводитися так нахабно і безсовісно з коштами міського бюджету, коштами киян. І це повинні розуміти всі, хто працює у владі!" – підкреслив Віталій Кличко.
Нагадаємо, у Кличка відрапортували, що звільнено водія маршрутки, який їздив під дією наркотиків.
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 20:16Зеленський та Сибіга відреагували на "Великоднє перемир'я" путіна
- 18:32 Україна повернула з полону 277 воїнів ФОТО
- 18:09Вийшов новий трейлер зомбі-горору "28 років по тому" від режисера Денні Бойла Відео
- 16:36"Витягнули справу початку 2022 року і влаштували шоу під камери", — Кличко про звинувачення Прокопіва Відео
- 16:30 У Києві поблизу кінотеатру, де проходить ЛГБТ-кінофестиваль, відбулася сутичка поліції та представниками правих рухів Відео
- 14:00 Кожен третій пенсіонер в Україні отримує 3 340 грн пенсії
- 22:39 У Києві поліціянти затримали підлітків, які побили військового Відео
- 20:34Мистецтво єднає: ORIGAMI for UKRAINE за підтримки Фонду Андрія Матюхи в центрі Києва
- 19:10У Києві триває демонтаж незаконних МАФів – Кличко розповів про плани міської влади щодо упорядкування територій
- 10:59Вночі ворог атакував Київщину за допомогою БпЛА. Пошкодження фіксують у двох районах міста
- 23:30На Великдень в Україні посилять заходи безпеки
- 19:05До 10 річниці створення НАБУ експерт назвав топ 10 антидосягнень Бюро
- 16:24Віталій Кличко передав від громади Києва ще понад 1800 БпЛА 112 бригаді ТрО ФОТО
- 15:08 На журналіста Юрія Макарова напали з ножем: його госпіталізували у тяжкому стані
- 09:18До першотравневих вихідних пустять додатковий поїзд між Києвом і Трускавцем (ГРАФІК)
- 19:29У столиці створюється єдиний департамент закупівель, - депутат Київради
- 11:00Гранатомети, тисячі набоїв, дрони, гранати та інше: У середмісті столиці виявили цілий арсенал у гаражі ФОТО
- 10:55У Києво-Печерській лаврі до Великодня проходитимуть екскурсії та майстер-класи
- 20:25Московський піп на Київщині "приватизував" собі церкву ФОТО