Крадіжки та пограбування: Як орудують злодії на вокзалі "Київ-Пасажирський"

В 2018 році на столичному вокзалі було зафіксовано 23 випадки пограбування, з них 18 розкрили

У 2018 році на головному залізничному вокзалі Києва відбулося 23 пограбування та 78 крадіжок особистого майна пасажирів, передає Depo.Київ із посиланням на інтерв'ю "112-Україна" начальника вокзалу станції "Київ-Пасажирський" Олега Шарварка.

"За офіційними цифрами, в 2018 році на столичному вокзалі було зафіксовано 23 випадки пограбування, з них 18 було розкрито; 5 розбійних нападів, розкриті; 78 випадків крадіжки особистого майна пасажирів, з яких розкрито 32. Ще було два випадки нанесення тяжких тілесних ушкоджень, обидва розкрили", - розповів він.

За словами Шарварка, адміністрацією вокзалу також вирішується питання щодо наявності у вестибюлях та на платформах значної кількості безхатченків та осіб ромської національності. Всі ці люди в разі відсутності проїзних документів видворяються з території вокзалу або передаються поліції.

"Громадяни ромської національності традиційно масово бувають на вокзалі лише раз на рік, після Великодня в поминальні дні. До речі, цього року їх було разів у 10 менше, а ось істерій в пресі - разів у 10 більше. На територію вокзалу допускалися лише ті громадяни, які мали проїзні документи на потяги в найближчі 24 години, відповідно до правил пасажирських перевезень, іншим пропонувалося залишити вокзал. Все фіксувалося актами, протоколами, фото- і відеозйомками", - розповів він.

На київському вокзалі за його словами, періодично знаходяться роми із Закарпаття та Румунії.

Нагадаємо, що киянам показали, як працює відремонтований ескалатор на вокзалі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Мітки: #поліція