Квест для автовласників: Де у Києві шукати свій евакуйований автомобіль

У столиці евакуювали 30 машин

Співробітники столичного комунального підприємства "Центр організації дорожнього руху" (КП "ЦОДР") з 11 по 17 лютого 2019 року доставили на спеціальний майданчик 31 транспортний засіб, які були тимчасово затримані патрульними поліцейськими за порушення водіями правил дорожнього руху, овідомляє Depo.Київ з посиланням на КП "ЦОДР" у Facebook.

"У КП "Центр організації дорожнього руху" здійснюється цілодобова робота вантажних автомобілів-евакуаторів з краном-маніпулятором і екіпажів в складі водіїв і стропальників, забезпечують завантаження, перевезення та розвантаження транспортних засобів", - повідомили у комунальному підприємстві, яке тісно співпрацює із столичною патрульною поліцією.

У Центрі нагадали, що тимчасове затримання транспортних засобів може здійснюватися, зокрема, у разі порушення правил зупинки чи стоянки, вчинення ДТП, керування авто у стані наркотичного або алкогольного сп'яніння, а також керування без посвідчення водія, свідоцтва про реєстрацію машини та страхового полісу.

Тимчасово затриманні транспортні засоби доставляються на спеціальний майданчик, який розташований за вулицею Гната Хоткевича, 20Б. Інформацію про тимчасово затримані транспортні засоби можна отримати, зателефонувавши за номером 102.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook