Лише за тиждень грип "поклав" у столичні лікарні понад сотню дітей

У Києві зареєстровано 13 649 хворих на грип та ГРВІ

  • Київ
  • 26 листопада 2018 16:00

Спостерігається зростання захворюваності у порівнянні з попереднім тижнем на 6,7%, повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу КМДА.

У столиці показник захворюваності на грип та ГРВІ складає 460,6 та є нижчим епідемічного порогу на 53,8%. "Загалом інтенсивність епідемічного процесу перебуває на рівні, характерному для цього періоду року", - йдеться в повідомленні.

Зростання захворюваності відбулося за рахунок як дорослого, так і дитячого населення. Наразі у столиці захворіло дорослих – 4291 особа, дітей – 9358. У структурі захворюваності діти становлять 68,6%.

"Серед школярів спостерігається зростання захворюваності на 11,6% у порівнянні з попереднім тижнем: 3805 випадків, що становить 40,7% від загальної кількості захворілих дітей і 27,9% від загальної кількості осіб, які звернулися за медичною допомогою", - йдеться в повідомленні.

Додамо, що наразі до закладів охорони здоров'я госпіталізовано 127 осіб, із них 117 – діти.

Зазначається, що із початку епідемічного сезону у кабінетах щеплення приватних клінік і комунальних закладів охорони здоров'я вакцинацією проти грипу охоплено 22 278, із них – 4 923 дитини.

Нагадаємо, що міський голова Броварів видав розпорядження "Про призупинення освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти м. Бровари".

Читайте також: Вакцинація проти грипу: Де киянам зробити профілактичний укол (АДРЕСИ)

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook