UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

За тиждень в Києві та області на кір захворіли понад 40 людей, серед них є діти

Міністерство охорони здоров'я констатує, що за період з 16 по 23 серпня на кір захворіли 190 осіб

За тиждень в Києві та області на кір зах…

Про це йдеться в повідомленні міністерства, інформує Depo.Київ.

"За оперативними даними Центру громадського здоров'я МОЗ України, протягом 34-го тижня 2019 кір захворіло 190 осіб - 141 дорослий і 49 дітей. Щеплення - єдиний надійний захист від кору, особливо якщо у вашому регіоні зафіксовано спалах захворюваності", - йдеться в ньому.

Згідно з повідомленням, тимчасове регулярне зменшення захворюваності на кір влітку відбувається у зв'язку з недовготривалим перебуванням людей у великих колективах.

З початком навчального року захворюваність знову зростає, особливо серед дітей, тому важливо зробити щеплення дитині до початку навчання. Крім того, МОЗ спільно з Міністерством освіти нагадує, що невакциновані діти не зможуть відвідувати дитячі садки і школи з іншими учнями, за винятком дітей, які мають медичні протипоказання до вакцинації. Законність цієї вимоги підтвердив Верховний Суд у відповідній ухвалі.

З 16 по 23 серпня найбільше нових випадків кору зареєстровано в Києві (23 хворих: 19 дорослих та 4 дитини), Київської (20 хворих: 17 дорослих та 3 дітей), Вінницькій (12 хворих: 8 дорослих та 4 дітей), Донецькій (11 хворих: 9 дорослих і 2 дітей) та Херсонській (11 хворих: 9 дорослих і 2 дитини) областях.

Нагадаємо, що з початку року (з 28 грудня до 23 серпня 2018 2019) кір захворіли 57 482 людини - 27 176 дорослих та 30 306 дітей, від ускладнень кору померло 18 осіб.

12 серпня виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун заявила, що зверталася до президента Володимира Зеленського та голови РБНО Олександра Данилюка, які проігнорували її пропозицію щодо вакцинації населення.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook