ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мавп столичного зоопарку переселять до нових вольєрів

За кілька тижнів мавпи столичного зоопарку справлятимуть новосілля у комфортних зимових оселях
Depo.
19 листопада 2015 17:31
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на Вечірній Київ.

Так, поруч із п’ятьма, облаштованими рік тому, вольєрами з’являться ще три: два з них, площею у 40 кв.м, призначені для проживання великих родин, а менший, площею у 25 кв.м – для пари приматів.

Побачити тварин відвідувачі зможуть через скло підвищеної міцності, товщею у 12 мм. Стіни вольєрів покриті спеціальною екологічно чистою фарбою. Для оформлення внутрішнього декорування кожного вольєру знадобилося по 8–10 дерев – це сухостої, що були обрізані безпосередньо на території зоопарку.

Окрім цього, нове житло оснащене додатковими полицями під дахом, облаштованим віконцями.

Два нових вольєри нині вже заселені, але поки що закриті для відвідувачів – залишилося дочекатися завершення робіт лише у третьому приміщенні. В одному з них мешкає два гібони, а в іншому шість павіанів анубісів разом із маленькою донечкою Піснею, що народилася минулого року, – сказала завідуюча Відділом приматів Київського зоологічного парку Валентина Дикарьова.

Із відкриттям нових зимових вольєрів Відділ приматів запрацює у звичайному режимі – відвідувачі знову зможуть побачити свого улюбленця горилу Тоні, хід до помешкання якого тимчасово був закритий під час проведення ремонтних робіт.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ