Майже на місяць обмежили рух столичного транспорту по вулиці Борщагівській

У зв'язку із реконструкцією каналізаційного колектору тимчасово обмежено рух транспортних засобів із зайняттям проїжджої частини та тротуару від будинку № 2-6 до будинку № 100 на вулиці Борщагівській

  • Київ
  • 23 листопада 2018 10:30

Згідно із відповідним розпорядженням КМДА, протягом місяця до 19 грудня роботи виконуватиме ПрАТ "АК "Київводоканал", повідомляє Depo.Київ.

Реконструкція каналізаційного колектору триватиме у стислі терміни та з подальшим відновленням благоустрою. Київводоканал гарантує своєчасне виконання будівельних робіт згідно графіка.

Підприємство має розробити, погодити з Управлінням патрульної поліції у м. Києві Департаменту патрульної поліції та подати на затвердження до Департаменту транспортної інфраструктури схему організації дорожнього руху. А також забезпечити вільний і безпечний рух пішоходів та транспортних засобів, встановити технічні засоби регулювання дорожнього руху.

Після завершення робіт до 19 грудня 2018 року "Київводоканал" зобов'язаний відновити покриття тротуарів і проїжджої частини на всю ширину та довжину у межах розриття, а також відновити технічні засоби регулювання дорожнього руху.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook