ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мер Одеси буде латати Кільцеву дорогу у Києві?

Столичні комунальники вирішили відремонтувати Велику кільцеву дорогу за допомогою компанії, що входить в орбіту міського голови Одеси
Depo.
10 квітня 2015 13:25
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "depo.ua з посиланням на "Наші гроші". Комунальна корпорація «Київавтодор» 3 березня уклала угоди на виконання робіт на суму 61,38 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель». Так, 37,80 млн грн. піде на реконструкцію Великої Кільцевої дороги на ділянці від вул. Д.Луценка до Одеської площі (в частині влаштування розворотів транспорту та перевлаштування світлофорних об’єктів) з реконструкцією місцевого проїзду, реконструкцію місцевого проїзду вздовж правоповоротного з’їзду з Великої Кільцевої дороги на проспект Академіка Глушкова, подовження вул. Д.Луценка від Великої Кільцевої дороги на 300 м. Реконструкцію Великої кільцевої дороги виконуватиме ПП «Київшляхбуд». Підприємство зареєстроване на віргінську компанію «Соєр і Брантон ЛТД». На цей же офшор оформлено і ТОВ «Інвестиційна груп «Рост» з групи міського голови Одеси Геннадія Труханова Решту 23,58 млн грн. заплатять за капітальний ремонт автопроїздів мосту Метро через Русанівську протоку р. Дніпро в Дніпровському районі м. Києва. Роботи виконуватиме ТОВ «Мостобудівельний загін №112», що засноване вінницьким ТОВ «Меткон Плюс» В’ячеслава Бабіцького." target="_blank">Наші гроші".

Комунальна корпорація «Київавтодор» 3 березня уклала угоди на виконання робіт на суму 61,38 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Так, 37,80 млн грн. піде на реконструкцію Великої Кільцевої дороги на ділянці від вул. Д.Луценка до Одеської площі (в частині влаштування розворотів транспорту та перевлаштування світлофорних об'єктів) з реконструкцією місцевого проїзду, реконструкцію місцевого проїзду вздовж правоповоротного з'їзду з Великої Кільцевої дороги на проспект Академіка Глушкова, подовження вул. Д.Луценка від Великої Кільцевої дороги на 300 м.

Реконструкцію Великої кільцевої дороги виконуватиме ПП «Київшляхбуд». Підприємство зареєстроване на віргінську компанію «Соєр і Брантон ЛТД». На цей же офшор оформлено і ТОВ «Інвестиційна груп «Рост» з групи міського голови Одеси Геннадія Труханова

Решту 23,58 млн грн. заплатять за капітальний ремонт автопроїздів мосту Метро через Русанівську протоку р. Дніпро в Дніпровському районі м. Києва.