ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Міліція очікує, що комуністів будуть гамселити хлопці в білих панамках

На думку правоохоронців, які чергують біля музею Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років у Києві, комуністів можуть побити молодки у білих кепках та панамках
Depo.
1 травня 2015 11:12
ФОТО: depo.ua
Міліція очікує, що комуністів будуть гамселити хлопці в білих панамках
Міліція очікує, що комуністів будуть гамселити хлопці в білих панамках

Про це повідомляє кореспондент depo.ua.

Зокрема, кореспонденту випадково вдалося підслухати розмову двох правоохоронців у цивільному, які тримали в руках рації і за допомогою яких, віддавали накази своїм підлеглим.

"Так, я бачу цих хлопців, але ми очікуємо пацанів у білих панамках. Вони повинні влаштовувати бійку", - зазначив один з правоохоронців, який слідкує за правопорядком на мітингу комуністів біля музею.

Зазначимо, що комуністи все ж таки прийшли мітингувати у центр Києва. Але лідер Компартії Петро Симоненко поки що не прийшов на мітинг. Соратники Симоненка заявили, що їх лідер з'явиться на мітингу пізніше.

Нагадаємо, вчора заступник начальника Головного управління - начальник управління громадської безпеки, полковник міліції Ігор Коваленко заявив, що Комуністичній партії України не дозволили проводити першотравневу ходу в центрі Києва. Однак ветеранська організація та Компартія України домовились з міліцією про переміщення своєї ходи і заходів на 1 травня до музею Великої Вітчизняної війни.

Міністерство культури України також не погодило мітингу комуністів на території Національного музею історії Великої вітчизняної війни в Києві.

Сьогодні на території Національного музею історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років у Києві з самого ранку чергують міліціонери зі службовими вівчарками.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.