Музей на Поштовій площі в Києві отримає статус національної пам'ятки

Фактично проект музею на Поштовій отримав одне з низки довгоочікуваних рішень

Консультативна рада з питань охорони культурної спадщини при Департаменті культури КМДА схвалила надання знайденим розкопкам на Поштовій площі статусу "національного", повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу КМДА.

Тож, наразі розробниками коригується паспорт пам'ятки археології, історії та містобудування національного значення "Ділянка прибережного міського кварталу середньовічного Києва".

Далі цей паспорт передадуть до управління збереження історичного середовища та охорони об'єктів культурної спадщини м. Києва. Тут протягом тижня з моменту отримання паспорту мають його розглянути і передати до Міністерства культури з метою розгляду матеріалів на засіданні Експертної ради Міністерства культури.

"Документація з цим "вироком" буде направлена до Мінкульту і, сподіваємось, Поштова площа стане реальною перлиною нашої Культури, Історії, Археології!", – написав кандидат історичних наук та керівник ВК "Пам'ять Нації" Олександр Алфьоров.

Додамо, що заступник голови Київської міської державної адміністрації Олексій Рєзніков заявив, що Міністерство культури затягує процес створення музею на Поштовій площі.

Але Міністерству культури видається, як мінімум, дивною подібна позиція київської влади.

Нагадаємо, що 5 липня Верховна Рада схвалила постанову про збереження історико-культурної спадщини на Поштовій площі у місті Києві.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook