На добудову Дарницького моста у Києві потратять більше мільярда
"Укрзалізниця" підписала контракт на добудову Дарницького мосту. Вартість контракту перевищує 1 млрд грн
- Київ
-
4 жовтня 2021 17:29
АТ "Укрзалізниця" підписала контракт з підрядником на завершення будівництва Дарницького моста.
Про це повідомляє Depo.Київ із посиланням пресслужбу Міністерства інфраструктури.
"Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця" підписала контракт вартістю 1,15 млрд грн з компанією "Автострада" на проведення будівельних робіт на залізнично-автомобільному мості через Дніпро у місті Києві", – йдеться у повідомленні.
Зазначимо, що йдеться про добудову автомобільних з’їздів на лівому березі Дніпра.
У міністерстві повідомили, що на лівому березі міст веде до розв’язки на Дніпровській набережній, а також включає дорогу вздовж залізничних колій через Харківський шляхопровід у напрямку станції Дарниця на лівому березі.
На з’їзді на Дніпровську набережну виконані всі необхідні підготовчі роботи: зведено 16 опор з 21-ї, змонтована третина всіх металоконструкцій прогонових будов.
На правому березі автодорожня розв’язка виходить на Наддніпрянське шосе — тут готовність 100%.
Як наголосили в Мінінфраструктури, відсутність усього комплексу розв’язок та освітлення стали причиною того, що транспорт не може використовувати Дарницький міст, як це передбачено проєктом.
Згідно з проєктом, Дарницький має значну пропускну здатність — 35 тисяч автомобілів на добу.
Нагадаємо, нову розв'язку на з'їзді з Дарницького моста на Дніпровську набережну в Києві планують добудувати до кінця 2022 року.
28 липня Кабмін виділив 500 млн грн на добудову Дарницького моста.
Як відомо,"Укрзалізниця" оголосила тендер на добудову Дарницького моста у Києві.
Згідно з меморандумом між "Укравтодором" та "УЗ", міст мали добудувати до кінця 2021 року.
У тендері на будівництво розв'язки на Дніпровську набережну вартістю 1,15 млрд грн перемогла група компаній "Автострада", яка входить в холдинг MS Capital підприємця Максима Шкіля. Компанія є одним з лідерів дорожнього будівництва України.
Довідка: Дарницький міст – це комбінований залізнично-автомобільний міст через Дніпро у Києві, що включає залізничну колію та шестисмугову автомобільну дорогу. Міст розрахований на потік в 182 пари поїздів і близько 35 тисяч автомобілів на добу.
Споруджували міст протягом семи років з 2004-2011 рр. Міст лише частково введено в експлуатацію, з 2010-2011 відкрито рух для залізничного транспорту та з’їзди та заїзди автомобільної частини моста на правому березі. На лівому березі міст переходить в Дарницьке шосе, саме там планувалося побудувати з’їзди/заїзди на Дніпровську набережну. Більше 10 років тому будівництво було призупинено на невизначений термін.
У 2021 році проект включили в програму президента Зеленського "Велике будівництво", і фактично координацію добудови Дарницького моста на себе взяли Мінінфраструктури та "Укравтодор".
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 14:26Три лідери футбольного чемпіонату країни перемогли з однаковим рахунком 4:0 – підсумки туру УПЛ Відео
- 12:1725 тис. доларів за кришування бізнесу: У Києві затримали правоохоронця ФОТО
- 10:03ДТЕК повідомляє про екстрені відключення у Києві та двох областях
- 11:26Зростає кількість постраждалих від нічної атаки столиці (ВІДЕО) Відео
- 08:55Армія рф другу ніч поспіль атакує Київ: що відомо
- 11:31В Києві затримали агента ФСБ з Вінниці, що планував підпалити будівлю Інституту національної пам’яті ФОТО
- 20:40Уряд вирішив імпортувати газ і виділив гроші
- 20:20Житель Київщини організував замах на вбивство двох одеситів
- 16:22ШІ – це не чарівна пігулка, він не зможе замінити кваліфіковані кадри, – керівник R&D-центру Metinvest Digital про вплив технологій на промисловість
- 14:01Київрада виділяє додаткові кошти для захисту інфраструктури та вимагає від ВР повернути відібрані у міста 8 млрд грн, - Кличко
- 11:51У Києві під час нічної атаки дрони влучили у квартири, але не розірвалися ФОТО
- 08:21Ворог вночі вкотре атакував столицю України. Поранені 7 людей ФОТО
- 23:35Україна отримає 46 млн євро на розвиток міст: хто отримає і куди спрямують
- 21:42 Перша справа в історії України про харасмент: Ексдиректор "Молодого театру" ґвалтував студенток Відео
- 21:21Російський агент, що вчиняв диверсії на Укрзалізниці і готував теракт у ТЦК, сяде на 15 років
- 20:19Наймолодшому серед трьох десятків постраждалих від нічної атаки на столицю лише 2 роки
- 16:25Кількість постраждалих у Києві внаслідок атаки РФ зросла
- 10:45Росіяни всю ніч та ранок 22 жовтня атакували Київ дронами та ракетами. Є загиблі та поранені ФОТО
- 10:01"УЗ": Нічний обстріл спричинив затримки та зміни маршруту потягів
Сектор

