На Київщині депутат забрав у журналіста смартфон, адже він погано вийшов на відео
Поліція вже відкрила кримінальне провадження через перешкоджання журналістській діяльності
- Київ
-
26 лютого 2020 15:30
Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на пресслужбу поліції Київщини.
Зокрема, до правоохоронців надійшла заява від журналіста, який повідомив, що біля приміщення Обухівського суду депутат районної ради перешкоджає його професійній діяльності.
Заявник зазначив, що він виконуючи редакційне завдання, звернувся із запитаннями до посадовця. Натомість той, вихвативши з рук медійника особистий мобільний телефон, вимагав видалити відзняте відео. Пізніше депутат таки повернув потерпілому телефон, але попередньо зупинивши на ньому відеозапис, самовільно ним користуючись. Поліцейські допитали свідків події, проводиться перевірка.
Слідчі Обухівського відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 171 (Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів)Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає стягнення штрафу до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років. Розпочато досудове розслідування.
Нагадаємо, на початку січня на столичній Оболоні зловмисники намагалися пограбувати відділення банку.
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 08:18Окупанти повторно вдарили по рятувальниках, які гасили пожежу на автостоянці на Київщині
- 13:58На Київщині внаслідок вибуху неподалік смітника загинула жінка
- 12:51Кличко на зустрічі з міністром оборони Естонії наголосив на необхідності збільшення Заходом підтримки ЗСУ
- 09:02"УЗ" запускає додатковий поїзд між Полтавщиною та Київщиною (ГРАФІК)
- 21:30Наслідки НП на залізниці на Київщині ліквідовані - сполучення відновлено
- 14:40Вибухи на коліях Київщини: За справу взялася поліція
- 08:18Під Києвом було чутно серію вибухів: Що сталося
- 23:55Віцепрем'єр пояснив, як Україна буде рухатись до ЄС з ветом Угорщини
- 18:50У Києві поліціянти затримали нетверезу водійку, яка скоїла наїзд на військовослужбовицю та втекла
- 13:10 У Києві відбувся вже п’ятий Саміт перших леді та джентльменів (ФОТО) ФОТО
- 22:25 У центрі Києва плануються штучні "протестні акції" проросійських сил, — джерела
- 12:20На Київщині затримали аферистку, яка під прикриттям благодійного фонду продавала авто, ввезені для потреб ЗСУ ФОТО
- 09:02"УЗ" запускає додаткові поїзди зі Львова до Одеси та Києва (ГРАФІК)
- 16:23Кличко: Продовжуються переслідування опозиційних депутатів, щоб заблокувати роботу Київради
- 16:02Закон про вилучення у Києва 8 млрд вступив у дію попри те, що він визнаний неконституційним, — керівник апарату КМДА
- 14:44Київрада виділила додатково 4 млрд грн на сили оборони, попри вилучення значних коштів з бюджету столиці, — Кличко
- 21:35Стратегію розвитку штучного інтелекту України обговорили у столиці (ФОТО) ФОТО
- 20:20Ворожий агент, що намагався підірвати наряд поліції у Києві, сяде на 9 років
- 18:29Експерт: Підрозділи СБУ одні з кращих по ураженню противника дронами, бо Малюк системно розвиває цей напрям