На Київщині ділки взяли в оренду ліс для оздоровлення людей, а збудували хатки

Ще за часів Януковича приватна фірма взяла в оренду земельну ділянку у Вишгородському районі
 

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу прокуратури Київщини.

Зокрема, Вишгородським відділом Києво-Святошинської місцевої прокуратури вживаються заходи щодо розірвання договору довгострокового тимчасового користування лісами та повернення державі лісової ділянки площею 3 га, розташованої на території Сувидської сільської ради Вишгородського району Київської області.

Ще у 2012 році розпорядженням Вишгородської районної державної адміністрації товариству з обмеженою відповідальністю для культурно-оздоровчих та рекреаційних цілей видано на 49 років лісову ділянку, яка перебуває у постійному користуванні ДП «Вищедубечанське лісове господарство». В подальшому, між зазначеним товариством та державним лісовим господарством укладено договір про довгострокове тимчасове користування лісами.

Варто зазначити, що відповідно до умов договору товариству ділянку надано з метою використання корисних властивостей лісів для культурно-оздоровчих та рекреаційних цілей. Однак, підприємці в лісі звели ряд будівель невизначеного призначення.

Враховуючи викладене, Києво-Святошинською місцевою прокуратурою до господарського суду Київської області подано позовну заяву про розірвання вищевказаного договору та повернення лісу державі.

 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook