На Київщині масово палає трава

Пожежники регулярно виїжджають на гасіння пожеж
 

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу ДСНС Київщини.

Зокрема, за минулу добу чергові караули Києво-Святошинського району 4 рази залучалися до гасіння пожеж трав'яного настилу та сміття на загальній площі близько 800 м.кв.

Так, 13 червня о  10:42  до оперативно-диспетчерської служби надійшло повідомлення про пожежу трав'яного настилу в с. Віта-Поштова. На місце виклику направлено одне відділення 51-го Державного пожежно-рятувального поста м. Боярка. По прибуттю до місця виклику розвідкою встановлено що горить трав'яний настил на площі 0,01 Га.

Пожежу локалізовано о 10:59 та повністю ліквідовано о 11:18. До гасіння пожежі залучалось 1 одиниця пожежної техніки та 3 чоловіки особового складу. Причини виникнення пожежі встановлюються.

Цього ж дня, о  11:13 до оперативно-диспетчерської служби надійшло повідомлення про пожежу сміття в м. Вишневе по вул. Чорновола. На місце виклику направлено одне відділення 62-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Вишневе. По прибуттю до місця виклику розвідкою встановлено що горить сміття на площі 20 м.кв.

Пожежу локалізовано о 11:19 та повністю ліквідовано о 11:23. До гасіння пожежі залучалось 1 одиниця пожежної техніки та 4 чоловіки особового складу. Причини виникнення пожежі встановлюються.

О 12:27  до оперативно-диспетчерської служби надійшло повідомлення про пожежу трав'яного настилу в м. Вишневе по вул. Чорновола. На місце виклику направлено одне відділення 62-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Вишневе. По прибуттю до місця виклику розвідкою встановлено що горить трав'яний настил на площі 250 м.кв. Пожежу локалізовано о 12:47 та повністю ліквідовано о 12:57. 

До гасіння пожежі залучалось 1 одиниця пожежної техніки та 4 чоловіки особового складу. Причини виникнення пожежі встановлюються. О 21:30  до оперативно-диспетчерської служби надійшло повідомлення про пожежу сміття в с.Тарасівка на вул. Шевченка. На місце виклику направлено одне відділення 62-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Вишневе та одне відділення 51-го Державного пожежно рятувального поста м. Боярка. По прибуттю до місця виклику розвідкою встановлено що горить сміття на площі 500 м.кв. Пожежу локалізовано о 22:48 та повністю ліквідовано о 23:17. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook