На Київщині не радять рибалити на річці Рось ще мінімум 10 днів

Під час засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було прийнято рішення обмежити вилов риби у річці Рось до 21 червня

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на інформаційний портал "Моя Київщина".

Так, слідкувати за виконанням обмеження повинні Управління державного рибного господарства в місті Києві та Київській області, Басейнове управління водних ресурсів середнього Дніпра та Регіональний офіс водних ресурсів річки Рось.

Також чиновники вирішили проводити постійний моніторинг водних ресурсів у басейні Річки Рось, обмежити забір води з водоймищ та провести з населенням роз’яснювальну роботу.

Додамо, що фахівці стверджують, що якість води відповідає нормативам.

Нагадаємо, вихідними у річку Рось вилились хімікати. 

Так, зранку 9 червня мікроавтобус із хімікатами впав у притоку річки Рось у Збаржівці Вінницької області. Білоцерківська районна державна адміністрація Київської області повідомила, що у воду потрапила одна тонна інсектициду. Водночас рятувальники повідомляють, що в Рось вилилося близько 800 літрів гербіцидів та стимуляторів росту для рослин.

За даними поліції, хімікати були викрадені із одного із сільсгосппідприємств на Вінниччині. Кримінальні провадження відкриті за статтями про крадіжку та порушення правил охорони вод.

За інформацією Білоцерківської РДА Київської області, в результаті ДТП на території Вінницької області 1 тонна інсектициду потрапила до притоки річки Рось. У поліції не виключають, що автомобіль, що потрапив в аварію в селі Збаржівка та спричинив забруднення водойм, могли умисно підпалити.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook