UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Київщині поліцейські штампували "слизькі" адмінпротоколи

Наприклад, затриманих не ознайомлювали з їхніми правами
 

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу прокуратури Київщини.

Зокрема, встановлено непоодинокі порушення вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення при оформленні працівниками поліції протоколів про адміністративне затримання. Зокрема, не повідомлялись родичі осіб про їх затримання, самих затриманих не ознайомлювали з їх правами, безпідставно утримували в підрозділі поліції понад встановлений строк, а також проводились огляди особами не однієї статі за відсутності понятих, тощо.  

У той же час, мають місце численні факти тяганини при виконанні працівниками поліції рішень судів про накладення на правопорушників стягнення у виді адміністративного арешту, що призводить до їх ухилення від відбування призначеного судом стягнення.

 Реагуючи на виявлені порушення вимог законодавства та прав громадян заступником прокуратурою області начальнику Головного управління Національної поліції в Київській області внесено вказівку, за результатами розгляду якої до дисциплінарної відповідальності притягнуто 15 працівників поліції.

Загалом упродовж поточного року до дисциплінарної відповідальності притягнуто 65 працівників поліції за порушення прав осіб при їх адміністративному затриманні чи виконанні постанов суду про адміністративний арешт.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook