На Київщині успішний адвокат і учасник шоу "Давай одружимося" вбив та розчленував свою кохану
Розчленоване тіло чоловік склав до валізи та залишив у каналі поблизу помпової станції
- Київ
-
12 липня 2022 13:41
Жахливий злочин в селі Старі Безрадичі на Київщині: успішний адвокат і учасник шоу "Давай одружимося" вбив та розчленував свою кохану через три місяці після знайомства, розкидавши її рештки околицями села, де пара орендувала житловий будинок, передає Depo.Київ.
Як інформують в Офісі Генпрокурора, за процесуального керівництва прокурорів Обухівської окружної прокуратури повідомлено про підозру адвокату в умисному вбивстві жінки та незаконному поводженні з бойовими припасами (ч. 1 ст. 115, ч. 1 ст. 263 КК України).

За даними слідства, у травні 2022 року в одному із сіл Обухівського району підозрюваний вбив свою співмешканку. Надалі він розчленував тіло, склав деякі його частини до валізи та залишив у каналі поблизу помпової станції.
Правоохоронці затримали чоловіка в м. Ірпені. Під час обшуку за місцем його проживання виявлено внутрішні органи людини, а також осколкову ручну гранату РГД-5.
Суд обрав підозрюваному запобіжний захід – тримання під вартою.

За інформацією поліції області, на початку червня на березі водойми в селі Нові Безрадичі місцеві працівники виявили дорожню валізу з частинами жіночого тіла. Всередині були відрізані жіночі кінцівки, а також фрагменти хребта незнайомки. Рештки були ретельно замотані в жіночий одяг.
"Щоб встановити особу загиблої, поліціянти склали умовний "портрет" вбитої, дали детальний опис знайдених у валізі жіночих речей та поширили дану інформацію через засоби масової інформації. Через деякий час до поліції звернулась панянка та повідомила, що саме її подруга мала схожі речі і наприкінці травня перестала виходити на зв'язок" - розповів очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов.
Як з’ясувалось 39-річна уродженка Краматорська навесні приїхала з Польщі на Київщину і оселилась в приватному будинку свого нового знайомого. Подругам жінка зізналась, що буцімто зустріла кохану людину з якою планує влаштувати особисте життя.
Правоохоронці провели низку оперативно-розшукових заходів та встановили обставини загибелі жінки, решки якої виявили на Обухівщині. Камери відеонагляду зафіксували, як після зникнення жінки, кілька днів поспіль чоловік виносив з будинку підозрілі речі і методично викидав їх в різні місця, ще й намагався уникнути камер відеонагляду.
Під час обшуку в оселі підозрюваного в холодильнику знайшли органи вбитої жінки. Зловмисник вирізав і заморозив язик, нирку, матку та серце загиблої.
Чоловік пояснив, що між ним та жінкою виник конфлікт через що він задушив свою нову знайому, а щоб приховати сліди злочину розчленував тіло і намагався сховати рештки.
Нагадаємо, у Хмельницькому 20-річний молодик пограбував, вбив, а потім зґвалтував 16-річну дівчину. Труп з ознаками насильницької смерті виявили неподалік одного з залізничних переїздів.
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 11:20В Укргідрометцентрі спрогнозували, якою буде погода в Україні у листопаді
- 10:32 На Росії ліквідовано підполковника поліції, причетного до воєнних злочинів на Київщині, - ГУР Відео
- 19:03Місцеве самоврядування України має унікальний досвід допомоги армії та забезпечення життя громад в умовах війни, яким поділиться з ЄС,— Кличко
- 18:19Фонд Андрія Матюхи продовжує підтримувати навчання українських енергетиків домедичній допомозі: черговий тренінг пройшов у Києві ФОТО
- 18:13Віталій Кличко: В українських містах буде створено Громадські асамблеї за європейським зразком ФОТО
- 16:27Більше 22 тисяч киян, у яких постраждало через обстріли житло, отримали від Києва матеріальну допомогу, – КМДА
- 13:23Кличко запросив до України моніторингову місію Ради Європи, щоб дала оцінку тиску центральної влади на місцеве самоврядування
- 14:26Три лідери футбольного чемпіонату країни перемогли з однаковим рахунком 4:0 – підсумки туру УПЛ Відео
- 12:1725 тис. доларів за кришування бізнесу: У Києві затримали правоохоронця ФОТО
- 10:03ДТЕК повідомляє про екстрені відключення у Києві та двох областях
- 11:26Зростає кількість постраждалих від нічної атаки столиці (ВІДЕО) Відео
- 08:55Армія рф другу ніч поспіль атакує Київ: що відомо
- 11:31В Києві затримали агента ФСБ з Вінниці, що планував підпалити будівлю Інституту національної пам’яті ФОТО
- 20:40Уряд вирішив імпортувати газ і виділив гроші
- 20:20Житель Київщини організував замах на вбивство двох одеситів
- 16:22ШІ – це не чарівна пігулка, він не зможе замінити кваліфіковані кадри, – керівник R&D-центру Metinvest Digital про вплив технологій на промисловість
- 14:01Київрада виділяє додаткові кошти для захисту інфраструктури та вимагає від ВР повернути відібрані у міста 8 млрд грн, - Кличко
- 11:51У Києві під час нічної атаки дрони влучили у квартири, але не розірвалися ФОТО
- 08:21Ворог вночі вкотре атакував столицю України. Поранені 7 людей ФОТО
Сектор

