ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

СБУ видає двох юних ідіотів за творців "Київської народної республіки"

Спецслужби стверджують, що терористичну державу під назвою "Київська народна республіка" мав створити 19-річний хлопець з Києва
Depo.
29 квітня 2015 18:00
ФОТО: depo.ua
СБУ видає двох юних ідіотів за творців "Київської народної республіки"
СБУ видає двох юних ідіотів за творців "Київської народної республіки"

Київ.Depo.ua вирішив розібратися, кому вигідно здіймати пил у столиці, де апріорі не може бути створена ніяка окрема держава.

Як грім серед ясного неба українці дізналися, що виявляється у столиці готувалась до створення так звана "київська народна республіка".

Спецслужби взяли двох хлопців, які через соцмережі закликали користувачів до створення незаконного утворення подібного так званим "ДНР" і "ЛНР".
Звучить трохи дивно, враховуючи, що тотальна більшість киян може плюнути в лице тому, хто навіть пискне на вулиці про якісь маргінальні утворення на чолі з відмороженими хлопцями типу Мотороли і Гіві.

Навесні минулого року це на собі й відчули кілька десятків дебілів, які на хвилі різних псевдореферендумів на Донбасі, думали розкрутити таку саму штуку у столиці.
Невідомі молодчики, пропагуючи ідею створення так званої "КНР", хотіли навіть організувати ходу Києвом, але, як кажуть, не судилося. "Засновників" нової держави у столиці добряче відлупцювали небайдужі кияни на пару з футбольними ультрас.

Можна припустити, що тоді кремлівські агенти закидали вудки у Києві, щоб подивитися, чи є запит на різні квазіреспубліки серед мешканців столиці. Мабуть, відповідь киян минулої весни повністю "влаштувала" агентів Кремля, адже після цього подібних акцій ніхто не влаштовував. Ну і правильно - навіщо викидати гроші, якщо заздалегідь відомо, що публіка не поведеться?

Тим часом увесь цей рік кияни просто шаленіли, виказуючи любов до Батьківщини і підтримуючи неподільність держави, адже за останній рік майже усі київські мости і різноманітні паркани були перефарбовані у жовто-блакитні кольори. А гасла "Слава Україні - Героям слава" лунають на усіх концертах, фестивалях та й просто на вулиці серед білого дня.

І раптом з`являються двоє хлопчаків, так, саме хлопчаків, адже одному з них лише 19 років, які організовували так звану "київську народну республіку". Для довідки, другому ватажку цілої "республіки" було 25 років. СБУ чітко заявляє, що ці хлопці були організаторами ще навіть не створеної "КНР".

Скажіть, ви пам`ятаєте себе у 19 років? І про що ви думали? Здається, більшість хлопців у цьому віці думали, як не завалити сесію в університеті, чи, наприклад, не прийти п`яним додому після випитого з друзями вина. Сходити там на побачення, щоб усе вдало пройшло. Ну, або, як навчитися їздити на автомобілі, адже саме з 18 років можна здати на водійські права. Коротше кажучи, у цьому віці усіх хлопців цікавили земні проблеми.

А тут у 19 років юнак вже замахнувся на трон цілої "республіки". Хоча, не факт, що старший товариш довірив би "КНР" такому молокососу.

Хоча який тугодум хотів би "жити" у такому утворенні, якщо його ватажки настільки тупі, що "створювали" своє дітище у відкриту на сторінках соціальних мереж.

Важко повірити, що продвинуті сепаратисти, а тим більше, керівники цілої квазідержави, не могли не знати, що спецслужби будуть моніторити кожен лайк у соцмережах. Часи такі.

Крім того, з фантазією у претендентів на "царський" престол було дуже погано. Хлопці навіть не змогли придумати оригінальний прапор для своєї "країни". Впали до ролі плагіаторів і просто поширювали символіку дуже подібну до тієї, що використовують терористи "ЛНР" і "ДНР".

Мабуть, якщо й були у цих невдах прихильники, то такі самі як і вони. Клуб любителів гри "Побудуй місто з нуля".

Втім, в СБУ вже шиють справу на невдах-сепаратистів за посягання на територіальну цілісність України. Комусь явно світять нові "підвищені" погони за спасіння вкрайпатріотичного Києва від молодого крила сєпарів-невдах і моложавих ватників.