На Київщині голова сільради на вітер викинув 700 тисяч гривень з бюджету села

Ще минулого року у Гостомелі ремонтувати дороги, але якість ремонту була вкрай погана хоча голова сільради дав на це кошти з бюджету

  • Київ
  • 1 листопада 2018 16:40

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу прокуратури міста Києва.

Зокрема, Київською місцевою прокуратурою №1 завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно голови Гостомельської селищної ради, підозрюваного у розтраті бюджетних коштів, виділених на капітальний ремонт доріг у Гостомелі.

Як вже повідомлялось, упродовж липня – грудня 2017 року голова Гостомельської селищної ради, маючи злочинний намір на розтрату бюджетних коштів, виділених для проведення капітального ремонту доріг на території смт Гостомель, достеменно усвідомлюючи про неповне та неякісне виконання будівельних робіт підписав та завірив печаткою акти їх приймання.

Розмір матеріальної шкоди місцевому бюджету в особі Гостомельської селищної ради документально підтверджено на суму понад 700 тис. гривень. Дії посадовця кваліфіковано за ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України.

Наразі прокуратурою повідомлено сторонам про завершення досудового розслідування та надано доступ до матеріалів досудового розслідування для ознайомлення. Після чого обвинувальний акт буде скеровано до суду для розгляду по суті.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Мітки: #дороги